Zaloguj się do konta

Wrocław Odra most Grunwaldzki

utworzono: 2010/11/15 22:38
sorbik

Witam.

Czy spinningował ktoś koło mostu grunwaldzkiego we Wrocławiu na rzece Odrze? Czy jest to atrakcyjne miejsce na drapieżnika, najlepiej sandacza? Jeśli macie jakieś doświadczenia to proszę o informacje. No i jeszcze jaka tam jest głębokość, jaki rodzaj dna itp.

Pozdrawiam

[2010-11-15 22:38]

gruby0113

Miejscówka niezła najlepsze efekty mają tam z barierek tylko rybę póżniej trzeba holować aż do schodków
[2010-11-18 20:23]

dziobak

slyszalem ze w zeszlym roku mozna bylo tam podziwiac piekne stado troci lub lososia...  to prawda ?!

[2010-11-19 15:46]

rubin44wr

Dziobak nie bujaj w obłokach. z barierek przy moście grunwaldzkim można spotkać piękne płocie,okonie,karpie,amura,Lina.Ale żeby,troć czy łososia to żart y sobie robissz ,albo nie masz pojęcia o tej miejscówce.
[2010-11-19 17:00]

dziobak

tak slyszalem...  :) ponoc po tych powodziach rzeka sie oczyscila... [2010-11-19 17:49]

wedkarz90

Ja, też łowie na Odrze ale nie we Wrocławiu a z tego co wiem.
Łowienie pod mostem lub tuż przy nim może przynieść ładny efekt dużo wędkarzy z mojej miejscowości połapało w takich miejscach naprawdę ładne sandacze więc myślę ze połów w tym
miejscu jest jak najbardziej trafnym pomysłem.
Pozdrawiam.
P.S I proszę o relacje połowu w tym miejscu!!!
[2010-11-19 18:13]

arekde

O tym, że woda w Odrze znacznie się oczyściciła po powodzi to fakt. I koledzu Dziobak i Rubin......takie ryby w Odrze na prawdę są. ...ale nie w tym miejscu. Za elektrownią w Wałach od 4-5 lat są przypadki złapania troci i pstrąga. [2010-11-19 19:19]

rubin44wr

Za elektrownią w Wałach może i są. Ale nie ma ich przy moście Grunwaldzkim.
[2010-11-19 20:46]

sorbik

kol. rubin44wr jeżeli znasz bliżej to łowisko to napisz coś więcej o nim. Jakie dno tam jest - twarde czy muliste, jaka głebokość i jaką rybę drapieżną można tam złowić. Nie muszą to być same barierki przy moście grunwaldzkim, mogą to być okolice mostu. Tylko opisz precyzyjnie tą miejscówkę aby było wiadomo jak ją znaleźć.
[2010-11-19 22:05]

jarek30

na walach jest wiele gatunków ryb ja co do Wrocławia słyszałem ze łapali  sandacze kolo  mostu milenijnego tez można sprawdzić 
[2010-11-20 06:02]

gruby0113

A jesiotra nikt tam nie widział ;-) . No to by było już CUDOWNE miejsce i nawet byś tam głowy żeby popatrzeć nie wcisnoł a co dopiero kija postawił
[2010-11-21 21:15]

dziobak

sorki  ze nie na temat wyskoczylem z tymi trociami ale bylem ciekawy czy to prawda.Od 10 lat nie bylem nad Odra. Naprawde gdzies o tym czytalem.. :))

[2010-11-22 00:37]

podobno jakiś rekin tam się kręcił, ale nie wiem czy to plota czy na serio...

na pewno widziano merlina i to takiego ponad 4 metry

odra jest bogata w ryby, nawet morskie

[2010-11-23 08:42]

mikowie

Witam, kolego przy moście Grunwaldzkim to można podziwiać tylko piękne kobiety. pozdrawiam. [2010-11-23 17:08]

Bromar

Witam, kolego przy moście Grunwaldzkim to można podziwiać tylko piękne kobiety. pozdrawiam.

Sezon na piękne kobiety już się skończył, teraz wszystkie ubrane od stup do głów i jakby nie patrzeć, to i tak nic nie widać :((
Musimy poczekać na przyszłoroczne ocieplenie :)) wtedy to będzie co podziwiać, oj będzie :))
[2010-11-24 08:02]

cuteer

A waszym zdaniem najlepsza miejscówką we Wrocławiu jest ?... Może ktoś się wypowie gdzie ryby najlepiej biora [2010-11-24 17:08]

gruby0113

Ja wam powiem gdzie biorą najlepiej: nad wodą, tylko nie wiem jaką bo ten sezon uważam za klęskę zostaje jeszcze tesco lub makro. Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych tym sezonem ale chyba nie wszyscy mają co narzekać (mam taką nadzieję)
[2010-11-25 00:17]

Irkoni

Kolego sorbik, przy moście Grunwaldzkim ( od strony portu),wejście przez płot zaraz za bramą.Jest tam zatoka idąc wzdłuż niej dojdziesz kolego do odry.Miejsce jest dość ciekawe na drapieżnika,woda dość głęboka w zatokach,dno dość twarde i jest spokojny dostęp do paru ładnych miejscówek i co najważniejsze możesz tam złowić każdą rybę.
A co zaś się tyczy barierek zaraz przy moście to dobre miejsce na zabawę z leszczykiem płocią,krąpikiem choć i nieraz coś większego można dostać.Woda przy barierkach jest bardzo płytka żeby dobrać się do głępszej musiał byś naprawdę dalekie żuty wykonywać....
A i pogoda też najlepiej bezwietrzna bo na żyłce podczas wiatru robi się bęben,i tak jak koledzy wyżej napisali rybę musisz holować  do schodków aby ją podebrać.....Pozdrawiam
[2010-11-25 12:25]

sorbik

Witaj kol. Irkoni piszesz, że jest fajna zatoka od strony portu - czy masz na myśli przystań Szczytnicką AZS Jacht Klub od wybrzeża Wyspiańskiego czy zatokę od wybrzeża Słowackiego bo nic innego na mapie nie znalazłem. Czy mógłbyś bardziej sprecyzować to miejsce. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
[2010-11-25 20:55]

Irkoni

Kolego sorbik,zatoczka jest.Jak masz most Oławski,zaraz za mostem jest brama na piaskownie a za bramą kawałek dalej można wejść (przez ogrodzenie) na zatoczkę i dostać się do Odry.....
Wejdź na satelitarną mapę znajdź ujście Oławki do Odry i zaraz będziesz widzia....ł
[2010-11-26 10:56]

sorbik

kol. Irkoni wielkie dzięki za pomoc.
[2010-11-26 12:08]