Zaloguj się do konta

Wpływ stalki na pracę przynęty

utworzono: 2012/10/13 17:06
maciek2544

camelot i jak podoba sie ten twister u nas w irlandi nazywany bulldog. jak dla mnie rewelacja .i moim zdaniem przypon odpowidnio dobrany do przynety na szczupaka nie zmienia az tak bardzo jej pracy.aprzypony kolegi camelota sa rewelacyjne

 Słuchaj ! - Ten ,,buldog" to rewelacja !   Jest to przynęta, powiedziałbym  selektywna !  - Wybitnie szczupakowa ! ( Nie szczupaczkowa )  Z tego co obserwuję, - to większość spinnigistów używa przynęt uniwersalnych, na które równie dobrze można łowić również sandacze i okonie.  Tak samo stosują rozmiar uniwersalny. - Potem jest tak, że na kij trafia wszystko co ma wymiar lub nie.  Oczywiście rozumiem takie podejście do sprawy, gdy ktoś wybiera się na ryby z nadzieją że złowi cokolwiek.   Natomiast jeśli, się chce polować na okazy , to trzeba przynętę dobrać pod rybę i nie przejmować się że brań jest niewiele !   Bo to zupełnie normalna sprawa gdy łowi się selektywnie.      .....A tego buldoga kupiłem w sklepie - z kosza z napisem ,,wszystko za jednego funta"   Ciekaw jestem ile kosztuje w Irlandii ? 

 

Wiesz w Irlandii zależy dobrych firm nawet do 12 euro za większe rozmiary ja używam przeważnie takich po około 8-6 euro.Ale też patrzę na jakość gumy i kotwic.Bo te co u Ciebie na zdjęciu widzę są okej ale gdzieś u mnie w sklepie widziałem też tanie bulldogi i nie były warte nawet tych 3 euro.Ale to jest jak dla mnie fantastyczna przynęta mam kolo sobie jezioro i rzekę gdzie na tą gumkę można złowić 13 kg szczupaki.Sam największego na niż złapałem 7 kg.A wersje kolorystyczną którą ty masz to jest jedna z najlepszych moim zdanie i jak zauważyłem jedna z najczęściej wybieranych. 

[2012-11-06 21:53]