Zaloguj się do konta

Wpisy dobre ale nie godne głównej strony:)

utworzono: 2014/06/30 15:52
pompips

Zakładam temat po to aby dzielić się dobrymi wpisami które nie trafiły na główną stronę, a są jakościowo dobre lub były dawno temu na głównej a są świetne i szkoda aby zaginęły w czeluściach portalu. Zachęcam do wklejania linków.

Zapraszam do poczytania wpisu który niegodny jest zamieszczenia na główniej  bo zbyt wiele prawdy odsłania.
Wpis [2014-06-30 15:52]

pompips

Odświeżam wątek ponieważ dodałem kilka kolejnych wpisów do których lektury zachęcam.

Imieninowe ryby z córką>
Czerwcowe karpiowanie [2014-07-04 17:22]

Sebastian Kowalczyk

"Tu powiem że nie zależy mi na tym aby moje posty były na głównej i ktoś je zmieniał niech zostaną na moim blogu i tam trwają w stanie jaki im nadałem." To twoje słowa z jednego z blogowych wpisów. Dziwi mnie to, że w takim razie zakładasz taki temat jeśli Ci nie zależy. Redakcja wedkuje.pl tak samo jak każda redakcja innych mediów, zapewne nie może sobie pozwolić aby wstawiać teksty bez korekty bo autor ma takie widzi mi się, nawet jeśli jest to portal społecznościowy i nikt za te teksty nie płaci. Przecież to nie piaskownica aby każdy robił sobie to na co ma ochotę. Pozdrawiam i życzę połamania :) [2014-07-04 17:55]

pompips

Jak byś poczytał dokładniej to dowiedział byś się że chodzi o usuwanie wpisów w które wstawiłem fotografię w treść. A jeżeli chodzi korekty to chyba ostatnia rzecz która się robi  też napisałem o tym. Nie mówię że ja piszę doskonale bo jak każdemu zdarzają się byki  i literówki i tu miejsce dla redakcji  aby się wykazać i skorzystać z zastrzeżonego prawa do ingerencji w treść. Za moje pisanie nie żądam opłaty i chyba nikt nie żąda. A temat założyłem nie tylko dla siebie i chciałbym aby żył i pojawiały się w nim nie tylko moje linki.

[2014-07-04 18:17]

Draq

"Tu powiem że nie zależy mi na tym aby moje posty były na głównej i ktoś je zmieniał niech zostaną na moim blogu i tam trwają w stanie jaki im nadałem." To twoje słowa z jednego z blogowych wpisów. Dziwi mnie to, że w takim razie zakładasz taki temat jeśli Ci nie zależy. Redakcja wedkuje.pl tak samo jak każda redakcja innych mediów, zapewne nie może sobie pozwolić aby wstawiać teksty bez korekty bo autor ma takie widzi mi się, nawet jeśli jest to portal społecznościowy i nikt za te teksty nie płaci. Przecież to nie piaskownica aby każdy robił sobie to na co ma ochotę. Pozdrawiam i życzę połamania :)




A to dziwne, bo czytając niektóre wpisy/komentarze właśnie takie odnoszę wrażenie. [2014-07-04 19:27]

pompips

Zamieściłem poradnik jak dodać zdjęcia do treści wpisu.

Poradnik [2014-07-04 19:38]

Diablo

He he he co za despera :) Z czystej przyzwoitości wkleił byś jako pierwszy wpis innego użytkownika a dopiero później "reklamował" swoje wypociny.
[2014-07-04 21:47]

pompips

Jak znajdę jakieś fajne wpisy innych użytkowników to na pewno je tu wkleję ale jak masz coś ciekawego do wklejenia to nie krępuj się.
[2014-07-05 05:51]