Zaloguj się do konta

Wojsko jest tu ktoś kto służy?

utworzono: 2012/04/11 19:06
JKarp

CześćPrzygadał kocioł garnkowi ;-)Adam nie wiem czy dobrze myślę ale ucz Ty się i zdobądź normalny zawód i zostaw te mrzonki o armii.JK [2012-04-13 14:00]

adamek19969

koledzy wyżej się naśmiemają bo mają jakieś kompleksy :) już widać po nich, że są na poziomie 10latkow . interesują się wędkarstwem a najwidoczniej nie mają zielonego pojęcia co to jest wędkarstwo. no ale cóż. pozazdrościć inteligencji :) może i masz rację JK :) jeszcze mam trochę czasu i się zastanowie :) [2012-04-13 18:00]

domin77

Kol.Adamek nie słuchaj jak ci gadają pierdoły,masz pomysł na siebie to świetnie, można się uczyć i słuzyć są szkoły oficerski,podchorążych itp.Masz plan to go realizuj,nie daj się głupim gadaniem zniechęcic.Powodzenia [2012-04-13 18:17]

bluehornet

Temat poważny , więc proszę bez docinek .
[2012-04-13 18:26]

Bernard51

W wieku nastu lat tez mi sie straz pozarna i wojsko bardzo podobalo ,ale z wiekiem mi to przeszlo wiec nie napalaj sie pochopnie jeszcze masz czas przejdzie Ci to napewno??
Adam to pieknie wyglada na zewnacz w srodku bedac traci caly urok
[2012-04-13 19:02]

Wachta

W wieku nastu lat tez mi sie straz pozarna i wojsko bardzo podobalo ,ale z wiekiem mi to przeszlo wiec nie napalaj sie pochopnie jeszcze masz czas przejdzie Ci to napewno??
Adam to pieknie wyglada na zewnacz w srodku bedac traci caly urok

Święte słowa. Jednak jak nie wyjdzie Ci to z wiekiem z głowy to powodzenia życzę.


[2012-04-13 19:43]

henryk58

koledzy wyżej się naśmiemają bo mają jakieś kompleksy :) już widać po nich, że są na poziomie 10latkow . interesują się wędkarstwem a najwidoczniej nie mają zielonego pojęcia co to jest wędkarstwo. no ale cóż. pozazdrościć inteligencji :) może i masz rację JK :) jeszcze mam trochę czasu i się zastanowie :)

 

Adam ,proszę wyluzuj , po pierwsze  co najmniej średnie wykształcenie i  wysoka  sprawność fizyczna  , później myśl o wojsku .



[2012-04-13 21:05]

tryfta

Adam,Janusz dobrze radzi,zdobądź zawód w cywilu,zawsze masz jakąś alternatywę gdybyś zrezygnował ze służby,masz gdzie wrócić,obecnie szkoły wojskowe mają kierunki zbieżne z cywilnymi,możesz się zastanowić co chciałbyś robić w cywilu i wówczas możesz wybrać szkołę wojskową informacje zdobędziesz w najbliższym WKU.Służba wojskowa nie jest dla wszystkich.z mojego rocznika a było nas 186 kadetów do promocji doszło raptem 30,najwięcej odpadło po pierwszym roku,z tąd prosty wniosek że nie każdy może być oficerem.Nawet gdy zostaniesz oficerem to mając zawód cywilny możesz w każdej chwili zrezygnować ze służby (dzisiaj jest łatwiej) i wrócić do cywila,czasami wpływ mają względy finansowe,praca w cywilu może otwierać większe możliwości zarobkowe i rozwojowe itd,itd..
[2012-04-13 21:10]

adamek19969

koledzy wyżej się naśmiemają bo mają jakieś kompleksy :) już widać po nich, że są na poziomie 10latkow . interesują się wędkarstwem a najwidoczniej nie mają zielonego pojęcia co to jest wędkarstwo. no ale cóż. pozazdrościć inteligencji :) może i masz rację JK :) jeszcze mam trochę czasu i się zastanowie :)

 

Adam ,proszę wyluzuj , po pierwsze  co najmniej średnie wykształcenie i  wysoka  sprawność fizyczna  , później myśl o wojsku .




Przepraszam. Ale denerwują mnie takie komentarze, które są nie potrzebne. Jak narazie mam dobrą sprawność fizyczne bo uprawiam różne sporty. Teraz idę do szkoły średniej.  [2012-04-13 21:10]

Konop-a

a ja mogłem iść do wojska ale miałem  problem z procentami...dlatego mój apel do wszystkich młodych nie patrzciw w kieliszek tylko uczcie się i do woja 15 latek i emeryturka [2012-04-13 21:18]

sanczez14

Kolego Adamek ja służyłem 5 lat w wojsku jako zawodowy i żałuje że zrezygnowałem bo na dzień dzisiejszy za 2 latka bym miał emeryturkę i nie dorabiał bym prywaciarzy masz racje szukaj pracy w służbach mundurowych bo na dzień dzisiejszy to jedyne racjonalne rozwiązanie. [2012-04-13 21:48]

matigol

"

a ja mogłem iść do wojska ale miałem  problem z procentami...dlatego mój apel do wszystkich młodych nie patrzciw w kieliszek tylko uczcie się i do woja 15 latek i emeryturka"

 

Witam,kłania się JW 4938 ,z tą emeryturka bym sie tak nie rozpędzał,ale poza tym fajnie jest.
[2012-04-14 20:43]

perwer

Kolego Adamek ja służyłem 5 lat w wojsku jako zawodowy i żałuje że zrezygnowałem bo na dzień dzisiejszy za 2 latka bym miał emeryturkę i nie dorabiał bym prywaciarzy masz racje szukaj pracy w służbach mundurowych bo na dzień dzisiejszy to jedyne racjonalne rozwiązanie.



Stała pensja ,dodatki ,mundurówka ,13 stka,jubilat i odprawa po przepracowaniu odpowiedniej ilości lat pracy. i prawa emerytalne już w wieku 35 -40lat-+ dorabianie jako młody człowiek ,lub czas w wieku 40 paru lat na łowienie ryb-kontra---

wyzysk ,kop w dupe za to że nie jesteś już wydajny ,albo sie nie podobasz prywaciarzowi ,pensja niejednokrotnie najniższa krajowa ,zero jubilatów,sratów i dodatków i niepewne jutro bo prywaciarz może zwinąć interes -plus nigdy w życiu nie osiągalna emerytura i bycie dziadem na stare lata....


Jak masz wybór ,to spróbuj co masz za a co przeciw.....
[2012-04-14 23:16]

Kolego Adamek ja służyłem 5 lat w wojsku jako zawodowy i żałuje że zrezygnowałem bo na dzień dzisiejszy za 2 latka bym miał emeryturkę i nie dorabiał bym prywaciarzy masz racje szukaj pracy w służbach mundurowych bo na dzień dzisiejszy to jedyne racjonalne rozwiązanie.



Stała pensja ,dodatki ,mundurówka ,13 stka,jubilat i odprawa po przepracowaniu odpowiedniej ilości lat pracy. i prawa emerytalne już w wieku 35 -40lat-+ dorabianie jako młody człowiek ,lub czas w wieku 40 paru lat na łowienie ryb-kontra---

wyzysk ,kop w dupe za to że nie jesteś już wydajny ,albo sie nie podobasz prywaciarzowi ,pensja niejednokrotnie najniższa krajowa ,zero jubilatów,sratów i dodatków i niepewne jutro bo prywaciarz może zwinąć interes -plus nigdy w życiu nie osiągalna emerytura i bycie dziadem na stare lata....


Jak masz wybór ,to spróbuj co masz za a co przeciw.....


Agencja ochrony z pocałowaniem ręki jeśli tylko masz ochotę.Perwer ta druga opcja to z własnego doświadczenia czy pesymistyczna wizja prawa emerytalnego? [2012-04-14 23:33]

Konop-a

jakby nie wóda to tak jak pisałem w całej świadomosci tego słowa znaczeniu byłbym szczęśliwym emerytem i w wieku 35 lat miałbym 2.500 na rękę emerytki. A tak Donald kazał do 67 pracować. A w budżetówce 13-ki ,mundurówki, sufitówki, dopłaty do wczasów, 100% płatne zwolnienia lekarskie i inne przywileje. Aj mogłem być mądrzejszy polak mądry po szkodzie. Mam nadzieję że już chyba może jestem wolny od nałogu.  [2012-04-14 23:56]

perwer

Kolego Adamek ja służyłem 5 lat w wojsku jako zawodowy i żałuje że zrezygnowałem bo na dzień dzisiejszy za 2 latka bym miał emeryturkę i nie dorabiał bym prywaciarzy masz racje szukaj pracy w służbach mundurowych bo na dzień dzisiejszy to jedyne racjonalne rozwiązanie.



Stała pensja ,dodatki ,mundurówka ,13 stka,jubilat i odprawa po przepracowaniu odpowiedniej ilości lat pracy. i prawa emerytalne już w wieku 35 -40lat-+ dorabianie jako młody człowiek ,lub czas w wieku 40 paru lat na łowienie ryb-kontra---

wyzysk ,kop w dupe za to że nie jesteś już wydajny ,albo sie nie podobasz prywaciarzowi ,pensja niejednokrotnie najniższa krajowa ,zero jubilatów,sratów i dodatków i niepewne jutro bo prywaciarz może zwinąć interes -plus nigdy w życiu nie osiągalna emerytura i bycie dziadem na stare lata....


Jak masz wybór ,to spróbuj co masz za a co przeciw.....


Agencja ochrony z pocałowaniem ręki jeśli tylko masz ochotę.Perwer ta druga opcja to z własnego doświadczenia czy pesymistyczna wizja prawa emerytalnego?



To już nie chodzi o pesymistyczną wizje prawa emerytalnego ,bo raz że Ciebie jako starszego człowieka będzie gonił gdzieś na budowie,lub jakimś zakładzie pracy jakiś gówniarz ,a dwa jak dostaniesz w wieku 70 lat te pare groszy ,to nie będziesz wiedział co robić -bo będzie za mało żeby żyć ,za dużo żeby umrzeć.....Oczywiście optymistyczna wizja dorobienia kogokolwiek do wieku (pracownika fizycznego) ,bo chce widzieć jak zatrudnia Ciebie jako np. 64 latka prywaciarz do roboty---co miał bys robić ??
Tak jak gadasz -po wojsku robisz badania lekarskie-dostajesz licencje ochroniarską i możesz dorabiać jako pracownik ochrony -jak Ci sie chce .Do tego służąc na koszt państwa można zrobić odpowiednie ukierunkowane wyższe wykształcenie ,lub wiele innych ciekawych uprawnień -gdzie w cywilu kosztują fortune.
[2012-04-14 23:56]

kargul

Liceum mundurowe klasa policyjna pozdro;-) [2012-04-15 14:21]