Wody PGR Mielno

/ 4 odpowiedzi
Witam kolegow i kolezanki :) Czy ktos z was orientuje sie jakie jeziorka warto odwiedzic z PGR Mielno ??
Spear


W tym roku zamierzam odwiedzić rekowo w poszukiwaniu fajnych leszczy, oraz bukowo i kopań w poszukiwaniu okoni i sandaczy. Jak sprawdzę osobiście to dam znać czy warto ;) (2016/04/13 15:29)

pablo aimar


Rekowo to jezioro Nicemino tak ? Bylem w tym roku na j.Dobre ale bez zadnych efektow podobnie jak jez.Kamienica totalnie na zero...
  (2016/04/13 17:19)

Spear


Tak Nicemino, o debro czy tez dobre, slyszalem skrajnie rozne opinie. Poki co sprawdze dwa najwieksze jeziora i Nicemino, na ktorym juz raz lowilem. (2016/04/13 17:49)

Askan


W Mielnie jestem co roku,ścisle w Unieściu i zawsze wędkuję na Jamnie.Jest bardzo płytkie,trochę leszcza można połowić,płoci nie za dużo,okonia na żywca,węgorza i sandacza także.Znajomi jeżdżą od strony Łaz także za sumem gdyż jest tam głębiej,naprzeciw kanału odprowadzającego wodę z jeziora są górki i twarde blaty na których stoją wszystkie łodzie..Duża łódka jest wskazana i dobry silnik spalinowy bo jak się rozhuśta to trzeba szukać najbliższego brzegu.Spinning z łódki,bo jak próbowałem z brzegu to trzeba zrobić trochę kilometrów aby mieć jakiekolwiek puknięcie.Najlepsze miesiące to wrzesień i pażdziernik.Zezwolenia można wykupić w PGR-b na granicy MIelna i Unieścia.Sklep wędkarski już jest w Unieściu zlikwidowany i trzeba jeżdzić do Koszalina niedaleko dworca kolejowego,dobrze zaopatrzony.Pozdro (2016/04/13 18:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.