Zaloguj się do konta

Wodery - niemieckie OP1

utworzono: 2012/11/25 17:04
Pawel19777

[2012-11-25 17:04]

ryukon1975

Może latem i by były ale wczoraj chodziłem po wodzie w wyniku czego do listy zakupów na przyszły sezon dopisałem spodniobuty neoprenowe.:)
[2012-11-25 17:15]

Pawel19777

tak czytam i czytam i pomyślałem o woderach a nie o spodniobutach. 
potrzebuje woderów by trochę bardziej wyjść od brzegu, nie muszę napierać po pachy bo tam jest szybko o wypadek więc proszę o propozycje plan spining na jeziorze. [2012-11-25 19:24]

wirefree

Mam takie sa OK ale nie na teraz, juz miesiac temu woda byla tak zimna ze max kilkanascie minut w wodzie wytrzymasz. [2012-11-25 19:28]

Pawel19777

jak dostanę za free to je wezmę lecz jednakl kupuję woderki to na jezioro mi wystarczy:) [2012-11-25 19:48]

lenel

To na zdjęciu wygląda mi na element wojskowej odzieży przeciwchemicznej. Wydaje mi się że na brodzenie w jeziorze niezbyt się nadaje. Za słaby materiał, za słaba podeszwa buta, paski się odpinają. Wygląd też nie ciekawy. To było dobre w latach 80-tych.Obecnie na rynku jest taki wybór sprzętu w przystępnych cenach że nie warto improwizować.
[2012-12-13 07:39]

pawelz

Pojawia sie mase postow na temat, jakie wodery / spodniobuty.
Powiem tak. Kiedys, jak bylem mlody, latalem caly sezon w gumiakach. Niestety wyszlo mi to bokiem teraz. Poniewaz lowie tylko na muche, brodzenie w wodzie jest nieodlacznym elementem mojego wedkarstwa. Kiedy jakies 5 lata temu dopadly mnie korzonki, w trakcie wedkowania na Sanie powiedzialem dosc. Przetalem ryzykowac.
Od listopada nopreny, jesli duzo sie poruszam i dlugo lowie - oddychajace a gumiaki tylko w upaly tylko na wodach nizinnych. Do tego odpowiedni ubior (bielizna, nawet latem, jesli oddychacze w gorach) i problemy na szczescie od jakiegos czasu zniknely.
Jesli ktos moze sobie pozwolic, nie oszczedzajcie na ubraniu i spodniobutach. To naprawde zaprocentuje w pozniejszych latach. Ja osobiscie wole wydac wiecej na ubranie niz na sprzet. Czlowiek polamany i zziebniety nie odczuje zadnej przyjemnosci z lowienia nawet najlepszym sprzetem. Jesli mamy cieplo i komfortowo to i gorszej jakosci zestawem lowi sie fajnie.
Moja uwaga. Musimy sie ubierac tak (zwlaszcza w zimne pory roku) zeby zminimalizowac ryzyko spocenia sie. To absolutna podstawa. Wbrew pozorom nawet czlowiek zziebniety ubrany w gumiaki czy neopreny moze mocno sie spocic.
[2012-12-13 08:38]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia