Wodery Jaxon Prestige Plus AB-PSD 41

/ 5 odpowiedzi
czaro93


Posiadam jeden sezon, bardzo fajne i dobre wodery. Są to moje pierwsze wodery, na początek moim zdaniem nie można trafić lepiej. Posiadają fajne rozwiązania jak wzmacniane łaty na kolanach, bardzo głęboki bieżnik, pasy do mocowania woderów do paska od spodni oraz mały szczegół, który bardzo przypadł mi do gustu, a mianowicie ostrogi na piętach ułatwiające zdejmowanie woderów. Chyba jedyny produkt Jaxon'a, z którego jestem w 100% zadowolony. Brodzę w nich głównie w małych i średnich rzekach co ułatwia głęboki bieżnik. Na wody stojące o niezbyt mulistym dnie nadadzą się. Przy bardzo mulitym dnie moim zdaniem odpadają ze względu na wąską podeszwę ale zakładam, że nie będziesz brodził w takich miejscach, bo to zbyt ryzykowne i uciążliwe. Osobiście polecam.  (2015/10/11 23:16)

Haryyy5


mam spodniobuty z tej serii i mogę śmiało polecić. Bardzo dobre jak za tą cenę. (2015/10/12 11:33)

Dos equis xx


Dzieki za opinie, chyba się skuszę. (2015/10/12 23:26)

Piotr 100574


mam spodniobuty,powiem ci że cena ok,ale za tę cenę to wiesz jak się to ma do jakości,łowiłem w nich raz ,co prawda było gorąco,ale woda była zimna,dupsko miałem mokre w tych spodniobutach,zero oddychalności ,myślę że wodery można wziąć ale spodniobuty sobie odpuść  (2015/10/13 18:48)

czaro93


mam spodniobuty,powiem ci że cena ok,ale za tę cenę to wiesz jak się to ma do jakości,łowiłem w nich raz ,co prawda było gorąco,ale woda była zimna,dupsko miałem mokre w tych spodniobutach,zero oddychalności ,myślę że wodery można wziąć ale spodniobuty sobie odpuść 




Właśnie wybierając pomiędzy woderami, a spodniobutami miałem właśnie taką zagwostkę, że ciało w tym materiale może się strasznie pocić. Dlatego przy niskim budżecie postanowiłem kupić wodery, a o spodniobutach pomyśleć w przyszłości jak będę miał większy budżet i kupić coś z materiału oddychającego. Więc też jestem zdania, żeby kolega lepiej kupił wodery. 


Pozdrawiam (2015/10/13 20:11)