Wodery czy spodniobuty-co praktyczniejsze ?

/ 4 odpowiedzi
Wodery czy spodniobuty ? Spining głównie na dużych rzekach takich jak np wisła. Co polecanie ? Wiem że jedno i drugie ma swoje wady i zalety ale ja pytam co będzie praktyczniejsze i bardziej mi się przyda ?
Lopez


Do spinningowych wędrówek zdecydowanie wodery, na pewno lepiej do wody wejść w spodniobutach ale maszerować to już na 100 % w woderach.

                                            Pozdrawiam Lopez

(2012/03/10 10:33)

krzyedy


wszytko zalezy od tego ile chcesz wydac pieniazkow na wodery czy spodniobuty zalezy od mateialu i wykonania ja osobiscie mam spodniobuty z miekiego materialu i jestem zadowolony jest mi w nich wygodnie jedyna wada to trzeba uwazac zeby nie zniszczyc o krzaki lub co innego pozdrawiam (2012/03/10 11:38)

kaban


Na Wiśle łowię sporadycznie i jako,że nie znam dobrze rzeki to i głęboko nie wchodzę-wodery. Moje "normalne łowienie to średnie i małe rzeki ,których ukształtowanie dna znam dobrze i bez spodniobutów nie wychodzę z domu. Moja podpowiedź jest taka właśnie-znam dane łowisko wchodzę głębiej,a jeżeli nie pozostaję w pobliżu brzegu- to tak dla własnego bezpieczeństwa -a w moim na "ułańską fantazję" mnie już nie stać. (2012/03/10 14:56)