Wodery czy spodniobuty jaka marka ?

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
Mam zamiar spinningować na rzece co bardziej polecacie do spinningu wodery czy spodniobuty ?I jakie firmy polecacie w miarę tanie około 100zł.Słyszałem ,że demar są dobre .
u?ytkownik99254


To zależy od warunków. Raz to, a kiedy indziej tamto. Każda z tych rzeczy ma swoje zastosowanie. Bywa, że wygodniej jest w woderach, ale czasem się przydają te drugie mecyje. Pytania nie rozumiem. przecież to zależy tylko od tego jaka to rzeka. Można brodzić po kolana w wodzie - po co wtedy parzyć tyłek w gumowych gaciach? No ale co innego jak jest wody po jajka.... Czego nie rozumiesz w tej materii? (2012/02/26 21:40)

obcy91


Witaj, ja posiadam wodery tej firmy co na zdjęciu. Firma zwie się PREMIUM .Na dzień dziesiejszy żałuję, że nie kupiłem spodniobutów tej firmy. Bardzo solidne wykonanie, nie raz przeglądałem je szukając rozdarcia po zahaczeniu o konar lecz nic z tych rzeczy.
Z wierzchu są zabezpieczone cienką warstwą gumy, od wewnątrz jakiś materiał.

Cena spodniobutów 130zł. (2012/02/26 21:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik65655


Zdecydowanie spodniobuty,wodery to tak jak przedłużone gumowce.
I do chuja admina kasującego wątki spierdalaj...ACTa nie weszło w życie i nie wejdzie podaj chuju adres to ja ciebie skasuje!!! (2012/02/26 21:41)

ijek


nie chcąc zakładać nowego wątku przyłącze się to tematu lecz moje pytanie jest troche inne ponieważ mam wodery z lexpo i chciał bym je umyć ale całe nie tylko z wierzchu ale tak że w środku. jak wy myjecie swoje wodery pierzecie je jak normalne ubrania czy po prostu ręcznie wiem ze to pytanie mogło zabrzmieć trochę głupio ale...   http://allegro.pl/spodniobuty-z-siatka-przeciwpotna-od-lexpo-r-12-i2151970660.html <--  takie mam te wodery  (2012/02/27 14:18)

u?ytkownik99254


Lekki roztwór płynu do mycia naczyń. Lekki, to znaczy łagodny. Wiadro letniej wody ( nie może być gorąca. myślę, że około 40 - 45 stopni będzie dobrze, do tego kieliszek taki od wódki płynu. zalać, zawinąć końce i trząść, przelewać ile wlezie kilka minut. Potem dokładnie kilka razy płukać wodą o podobnej temperaturze. Suszyć w nienasłonecznionym miejscu zawieszone podeszwami do góry. W nogawy włożyć np. patyczki, by oddzielić od siebie wewnętrzne warstwy. Po wysuszeniu nanieść na gumę warstewkę gliceryny, lub preparatu glicerynowego do gumy. Dbać ciągle o to, by przy składaniu nie powstawały załamania. Ja nie składam, tylko zwijam w rolkę. (2012/02/27 15:53)

derelra


mam wodery z lexpo sa bardzo dobre (2012/02/28 19:32)