Zaloguj się do konta

Woblery łamane

utworzono: 2013/01/01 19:39
arto

witam,nie posiadam w swoim arsenale woblerów łamanych dwuczęsciowych na szczupaka,proszę podpowiedzcie kierując się swoim doświadczeniem, jaką firmę wybrać jakie modele, kolorystyka (spinnig jeziora ,Odra) dziękuje i pozdrawiam. [2013-01-01 19:39]

Esox_lucius1988

na Odre proponuje kolory niebieskie i czerwone. podobno to kolory ktore jako jedne z nielicznych dobrze prezentują sie w mętnej wodzie. co do firm to proponuje salmo, dorado, rapala. z tym ze sposrod tych 3 tylko dorado ma w miare przystepna cene. co do reszty firm sie nie wypowiadam bo nie wiem. czesto w ofercie mozna tez spotkac woblery typu "pike" o charakterystyce małego szczupaczka sa jedno i dwuczesciowe. [2013-01-01 19:47]

MrBrzydul

Widziałem że woblery Cyga bardzo fajnie chodzą w wodzie:
https://www.youtube.com/watch?v=kwwbZzmRe_0
i mają przystępną cenę.
[2013-01-01 22:59]

SpinningOWY

Jeśli chodzi o woblery łamane , to moje uznanie zdobyły woblery firmy Robinson , mają one przystępną cenę oraz świetną prace . Jednym z moich ulubionych "łamańców" jest Striker Pro to doskonała przynęta na okonie +25cm , dobrze sprawóją sie w mętnej wodzie . Ostatnio wybrałem się z takim strikerem na Odre i złapałem okonia 29 cm ;) . Więc ja bym ci polecił łamańce firmy Robinson , życzę połamania kija ! [2013-10-27 19:35]