Zaloguj się do konta

WOBLERY KAMATSU

utworzono: 2010/09/22 14:20
danieleklubin

Witam jeżeli mógł bym prosić kolegów o przekazanie mi swoich uwag jeżeli chodzi o WOBLERY KAMATSU praca czy są skuteczne jak sie je prowadzi no i czy mieliście jakieś wyniki na nich. Bo zastanawiam się nad kupnem kilku. Preferowane ryby jakie chciałbym na nie łapać szczupak i sandacz. [2010-09-22 14:20]

Manolo8

Posiadam kilka woblerów Kamatsu ale specjalnych efektów brak, polecam woblery Jaxon, są w podobnej cenie a nawet tańsze, a efekty w moim przypadku lepsze jak na woblery Rapala, czy Salmo.
[2010-09-22 19:13]

Kupiłem w zeszłym tygodniu kamatsu killer pike 75f (taki mały szczupaczek) i dzisiaj na niego złowiłem 37cm żywego brata :) wcześniej próbowałem gum i innych woblerów i nic wiec chyba skuteczny był A pracuje bardzo dobrze jak już uda się go utopić w tym właśnie problem że ciężko to zrobić często wyskakuje z wody a wykonanie dobre 
[2010-09-25 21:12]

Super Lucky i Pince Minnow to jedne z moich kilerów na przeróżnego kalibru ryby. Kolor D09 sprawdza się na Wiśle. Jaxon to Karaś - nie wiem czy nie lepszy od niektórych modelów Rapali. Nie są drogie, więc warto mieć kilka sztuk. Świetny tak samo jest ten pierwszy ich jerk, nie pamiętam nazwy. Przy jednostajnym prowadzeniu pracuje jak zwykły wobler, przy szarpaniu ładnie błyska brzuchem i bokami. Wygląda jak model karaś, z tym że bez steru. Polecam. [2010-09-27 21:13]

danieleklubin

Bardzo ciekawe spostrzeżenia. Dzieki za informacje wiec chyba jednak zaryzykuje i kupie kilka sztuk tym bardziej ze u mnie w sklepie cena waha się od 7 zł do 13 :) [2010-09-28 00:01]