Woblery własnej produkcji

/ 9 odpowiedzi / 2 zdjęć

• konto usunięte

Od nie dawna zainteresowałem się produkcją woblerów mam zamiar pokryć kilka sztuk sreberkiem od papierosów.Mam w tej sprawie dwa pytania:Czy sreberko nie rozpuści się w wodzie?I czym przytwierdzić je do woblera?Z góry dziękuje za pomoc
szaramysz

Nie rozpuści jak pokryjesz lakierem do parkietów, np. Domalux. Przykleić klejem wikol lub butapren.

(2010/04/20 22:18)

MaReX28

ja zrobiłem tak samo ze swoim woblerkiem.Przykleiłem sreberko do korpusu klejem i pomalowałem wszystko lakierem do parkietow. Tylko jak chcesz tak zrobić to najlepiej pokryj lakierem dwukrotnie bo za pierwszym razem lakier wsiąka w papier. Za drugim zarem jest już spoko. Tak wygląda mój wobler ze sreberka.... (2010/04/21 15:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna

Ja w ten sposób rasowałem błystki wirowe i wahadłowe. Sposób ten jest chyba najlepszy, bo skuteczność poprawia co najmiej dwukrotnie. (2010/04/25 07:52)

BZYKU5

witam
ja sreberko przyklejam kropelką szybko wysycha i można zaraz malować
a i polecam kilkakrotne kąpiele  w bezbarwnym na pewno nie zaszkodzi wręcz przeciwnie
obklejam też różnymi materiałami dają fajne efekty (2010/04/25 08:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

drapierzca

mam pytanie BZYKU5 z czego zrobiłeś te woblerki
(2011/01/03 19:42)

grzegorzewski

ja się tak wtrące . czy jak się wobi woblery to trzeba do środka dać jakiś obciążnik . ? pozdrawiam . (2011/01/06 13:22)

drapierzca

tak ,aby go wywarzyć bo jak się niewywarzy to będzie ci lerzał na wodzie i tyle (2011/01/06 16:11)

obcy91

W małych woblerach (smużakach np.) nie trzeba obciążenia, bo da się za pomocą steru ustawić wobka tak aby się ruszał przyzwoicie. (2011/01/08 08:55)