Woblery Strike Pro na szczupaka

/ 4 odpowiedzi
Witam Was serdecznie!
Stosowaliście woblery tej firmy przy połowie szczupaków? Jakie odczucia co do tego sprzętu? Co konkretnie polecacie na rzekę, a co na jezioro?

SVT

Witam Was serdecznie!
Stosowaliście woblery tej firmy przy połowie szczupaków? Jakie odczucia co do tego sprzętu? Co konkretnie polecacie na rzekę, a co na jezioro?

No ja akurat, wolę stosować "Gumy". Potrafię nimi spenetrować każde  łowisko. Nie każdy się może zgodzić ze mną, ale ja się w gumy lepiej wprawiłem. Można różnie  prowadzić i śmiało rzucać w największe grążele. (2014/04/18 20:02)

karwos33

Mi gumy służą lepiej na późnojesiennych wyprawach, ale na majowe szczupaki nie ma nic lepszego niż woblery :)
Do mojej kolekcji trafiły właśnie dwa slidery Strike Pro, na pewno dam znać jak spisały się w majowy weekend (2014/04/29 08:04)

gosku

Polecam Ci szczególnie poperki Strike Pro Gobi Popper, są rewelacyjne na tą porę na płytkie łowiska. (2014/05/31 13:36)

mazurk2

Slidery Strike Pro rzeczywiście są godne polecenia, w majowy weekend wyjąłem kilkanaście szczupaków powyżej 60cm i nawet jednego 83cm. (2014/05/31 19:43)