Woblery Rapala na suma.

/ 10 odpowiedzi
jeszcze w temacie woblerów na suma, czy macie jakieś typu woblerków rapali, które sprawdzą się na letni spining na suma na Wiśle... 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sith


Drogie i przereklamowane.
Zerknij na ten wątek http://forum.wedkuje.pl/f,jakie-woblery-na-suma,609122,0.html (2015/08/06 09:36)

marek1963


prosze a ten zaś wypisuje pierdy -- mowa o sith -- kolega pyta o rapale a ten mu podaje adres na którym głównie o salmo piszą a co dziwne na samym końcu tego wątku podaje znowu kilka stronek nie na temat -- no cóż lubi pisać (2015/08/06 12:32)

marek1963


wobki rapala to dobry wybór -- napewno nie są przereklamowane -- to co piszą na opakowaniu co do głębokości zgadza sie w 100% pracują ładnie nie to co jaxona nigdy niewiadomo gdzie popłyną -- co do ceny to zawsze mogłoby byc taniej ale salmo też nie jest tanie -- ja na suma używam dt ,x-rap deep clackin magnum a najwięcej brań to miałem na glass shad rap (2015/08/06 12:57)

Sith


Szanowny Chłoptasiu, "odfikaj" się ode mnie, bo przyczepiłeś się jak rzep. Sam piszesz androny, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to przynajmniej nie wychylaj się ze swą pseudointeligencją.
Dla Ciebie nie jestem żaden "Ten" bo niczego z Tobą nie piłem i nie mam przyjemności. Zauważ, że mój NICK pisze się z dużej litery i żądam szacunku!
Rapale są przereklamowane i drogie w stosunku do tego co prezentują, jest wiele innych dobrych woblerów, dorównujących Rapali, a często przewyższających woblery tej firmy a zdecydowanie tańszych i nic na to nie poradzisz.
Zgadzam się tylko z jednym Twoim twierdzeniem, że woblery JAXON-a są beznadziejne, ale to już inna sprawa, bo nigdy ich nie polecałem. (2015/08/06 15:09)

Profesor


kup bonito i po klopocie (2015/08/06 23:31)

u?ytkownik195357


Drogie i przereklamowane.
Zerknij na ten wątek http://forum.wedkuje.pl/f,jakie-woblery-na-suma,609122,0.html

Czy ja wiem czy Rapale są przereklamowane? U mnie na Wiśle np. taki X-Rap jest jednym z najłowniejszych wobów na sandacze i praktycznie każdy spinnigista polujący na tą rybę go posiada. O sumowych Rapalach za to się nie wypowiem bo jak już łowiłem wąsy to na mocno pracujące gumy. (2015/08/06 23:47)

Sith


Pisząc "przereklamowane" miałem na myśli fakt, że są równie skuteczne woblery innych firm, tańsze a nawet znacznie tańsze. RAPALA brylowała na rynku przynęt kiedy na dobrą sprawę nie było innych firm, teraz mają bardzo szeroką konkurencję a sami "trzepią" masówkę, która już utrzymuje się na fali ze względu na znak firmowy. Podobnie zresztą dzieje się z innymi producentami, powolutku w tę samą stronę idzie SALMO. To samo dzieje się w innych renomowanych firmach błystek jak na przykład MEPSS. Jest na rynku już dostatek firm, które wcale nie mają gorszych wyrobów. Dla tego warto się dobrze zastanowić, czy opłaca się przepłacać tylko z uwagi na ten znaczek, ryby i tak tego nie rozróżniają.
Poza tym najważniejszą zasadą jest, iż nie wędka, czy wabik łowi, a wędkarz. Źle poprowadzony, najbardziej łowny i skuteczny wabik nie da pożądanego efektu. (2015/08/07 10:33)

Artur Hynek


Zdecydowanie polecam wszystkie Rapale DT, Crankin oraz Deep Tail Dancer. Ten ostatni robi furorę na "głębokiej" Wiśle.
W najbliższym czasie dodam ciekawy materiał o łowieniu sumów na woblery Rapala (2015/08/11 16:02)