Woblery na klenia na jesienne wyprawy

/ 10 odpowiedzi
siema chcialem sie was spytac jaka przynete wybrac na rzeke biała chodzi mi o woblery tylko nie wiem jakiego najlepiej jak byscie dali linki z allegro w białej lowiełem we wakacje na chleb i łowilem klenie po 35cm takie przewanie sa klenie większej niestety nie udało mi się złowić to czekam na linki i chodzi mi o woblery na jesien na zimne pory takie jak teraz mamy  narq z góry dzięki!!!!
darek972


Witam.
Nie znam tej rzeki, pewnie jakaś nieduża.
Myślę że sprawdzi się Magic 1,8cm. firmy Dorado.
Ja je jeszcze dociążam gramowym śrutem na pół metra przed woblerem.
Kolor kup obojętnie jaki, i przemaluj go czarnym markerem. Będzie wyglądał jak żuk gnojowy.
Możesz jeszcze nabyć biały i zostawić go takiego jak jest.
Pozdrawiam.
(2011/11/27 18:53)

rocky1980


codzi ci o rzekę biała tarnowska? (2011/11/27 21:08)

kaban


Podstawa mojego kleniowego woblerowego arsenału to te w wielkościach do 5 cm. W lecie dochodzą do tego malutkie smużaki i wobki o rozmiarach od 1 do 2 cm. Zimową porą bywa,że długość 7 cm  wcale nie jest przesadzona a nawet wskazana. Moje ulubione firmówki to Sieki i Dorado a zaraz za nimi Kenarty i Salmiaki. Wzorów mnóstwo a wybór zależy tylko od charakteru danego łowiska. (2011/11/28 08:54)

u?ytkownik62502


Kenart i Siek....wzorów i wielkości do woli.pozdrawiam (2011/11/28 10:12)

Blitz


Ja tam nie stosuję maleńkich woblerków, używam małych wobków, ale z dwiema kotwicami, klenie łowię najczęściej na wiosnę i w lecie, dwóch kotwic używam dlatego że dość często kleń czepia mi się na kotwiczkę "brzuszną", na inne wobki miałem sporo spadów stąd taka technika. Puszczam woblery z nurtem i lekko ściągam, najczęściej brania mam pod gałęziami drzew które sięgają aż nad taflę wody i nie ma możliwości tam dorzucić więc "spływ" to jedyna metoda żeby się do nich dobrać.  (2011/11/28 11:40)

u?ytkownik95390


http://allegro.pl/siek-m-osa-2-cm-f-jaz-klen-okon-b-i1917898035.html taki morze być??? Tak chodzi mi o tarnowską białe  Tyklo dokladnie o białe w Chojniku (2011/11/28 16:51)

u?ytkownik37642


siema chcialem sie was spytac jaka przynete wybrac na rzeke biała chodzi mi o woblery tylko nie wiem jakiego najlepiej jak byscie dali linki z allegro w białej lowiełem we wakacje na chleb i łowilem klenie po 35cm takie przewanie sa klenie większej niestety nie udało mi się złowić to czekam na linki i chodzi mi o woblery na jesien na zimne pory takie jak teraz mamy  narq z góry dzięki!!!!

Tutaj kolego znajdziesz wszystko... (2011/11/28 17:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.