Woblery na rzekę w Anglii

/ 3 odpowiedzi
Witam. Chcę sobie sprawić woblerki, żeby połowić trochę na rzece w Anglii (Tame) i teraz moje pytanie jakie wobki będą dobre ? Możecie podać jakieś ciekawe ? Dodam, że dużo szczupaka tam pływa ale oczywiście nie zapominam innych ryb. Bardzo proszę o pomoc.
u?ytkownik57785


Ja myślę, że ryby raczej poliglotkami nie są i zrozumieją wabienie polskich, tak samo jak i brytyjskich, francuskich, czy mandżurskich woblerów. Co za różnica jaka i gdzie ta rzeka? Bierz woblery jakie masz i machaj.  (2011/06/30 19:19)

fario4


nie Tame a Tames (Tamiza), chyba ze sie myle.. jak juz tak chcesz.. a tak powaznie napisz na ktorym odcinku chcesz łowic. bylem na wyspach 5 lat i lowilem w tej rzece wiec pisz na priv jak cos. znam dobrze odcinek  w okolicach Windsoru. gdzie Ty sie wybierasz??  (2011/06/30 21:41)

kaban


Ja myślę, że ryby raczej poliglotkami nie są i zrozumieją wabienie polskich, tak samo jak i brytyjskich, francuskich, czy mandżurskich woblerów. Co za różnica jaka i gdzie ta rzeka? Bierz woblery jakie masz i machaj. 

Mam to samo zdanie. Brytyjczycy moim skromnym zdaniem mają znikome pojęcie o spinningu i łowiłbym dokładnie tak samo jak "u siebie".Brachol po pięciu latach bytności na wyspach zdał mi relację z umiejętności ichnich spinningistów.Polaka szkoła spinningu jest jedną z najlepszych na świecie. (2011/07/01 11:35)