woblery na pstrąga - jak złapać pstrąga

/ 33 odpowiedzi
pawlo572


ja kiedy chciałem złapać pstrąga to łapałem na zwykła glizde !złapałem 5 sztuk i to nawet sporych sprObuj łapać na tę robaki może ci sięuda (2009/06/17 10:35)

przemek1971-71


Sluchaj pawlo. Z tego co piszesz "jak zlapać pstrąga" odnoszę wrażenie ,że ty nie masz karty wędkarskiej. Przeczytaj sobie Regulamin PZW ,na jakie przynęty można łowić ryby łososiowate i lipienia. TYLKO PRZYNĘTY SZTUCZNE!!!!!!!!!!! Mam nadzieję ,że jesteś nieswiadomy tego co zrobiłeś....... (2009/06/17 13:55)

MaReX28


odnosnie woblerow to mam pytanie dotyczące kolorów.czy na pstrąga lepsza bedzie imitacja kropkowańca czy pstrąga tęczowego?? (2009/09/12 16:53)

u?ytkownik22572


Kolego Piotr19833, nie napisałeś jakiego pstrąga chcesz złowić, w jakim łowisku i o jakiej porze roku a to bardzo ważne zagadnienia, gdyż pstrąg w różnych porach roku pobiera różny pokarm i w różny sposób. Dlatego odpowiedzi dostałeś ogólne a potem "chłopaki" zaczęli umawiać się na ryby. W tej chwili jest okres ochronny na pstrąga potokowego ale jeśli nadal interesuje Cię temat i chcesz przygotować się do przyszłego sezonu, to sprecyzuj zagadnienia z mojego pierwszego zdania i wyślij mi w formie wiadomości a opisze Ci jak się do tego zabrać jeśłi chodzi o przynęty , wędkę i akcesori pomocnicze. Pozdrawiam. (2009/09/12 19:42)

Pavlo spininngista


Witam.Ciekawi mnie jak łowicie pstrągi brodząc,jak się  przemieszczacie na co łowicie jak obławiacie łowiska z wody.opiszcie jak to robicie chętnie poczytam.pozdrawiam (2010/03/16 10:24)

Patrick249


Dlaczego pstrąga można łowić tylko na przynęty sztuczne - pytam z ciekawości ??

(2010/03/16 11:20)

kalbares1


powiem szczerze że jeszcze nie łapałem pstrąga na woblera mieszkam w kotlinie kłodzkiej i tu nie można łapać na woblery, tylko i wyłacznie na muchę (sucha,mokra) i nimfy i powiem wam że też spininguje oczywiście już nie w krainie pstrąga i muszę przyznać że wędkowanie na muchówkę jest bardziej satysfakcjujące polecam rzekę biała lądecką pozdrawiam (2010/03/20 20:43)