Woblery Michała Olejnika

/ 4 odpowiedzi

Witam,

Na nadchodzący sezon mam zamiar zaopatrzyć się w kilka woblerów oleixa. Oglądając filmy Michała z testowania tych woblerów wydają się dość skuteczne. Woblerów kleniowych (small fish, czarnuch,glapka,stone fish) i boleniowych (fire bleak,speed bleak) będę używał w szczególności w rzece Bzurze jak i na wyszogrodzkiej Wisełce. Jednak przed zakupem chciałbym poznać opinie Kolegów którzy mieli możliwość testować wyżej wymienione przeze mnie wobki. Dziękuję kolegom którzy ewentualnie zechcą podzielić się ze mną swoją rzetelną opinią. Pozdrawiam!

DelTor0

Najwiecej info o tych wobkach znajdziesz na jerkbait.pl

Oleix ma tam swoj watek na temat wobkow, ktore robi.

(2014/01/14 11:00)

u?ytkownik167673

Kupił bym chętnie kilka sztuk stone fisha jednak nie mogę ich nigdzie namierzyć. Może któryś z Kolegów podeśle linka ze stronką sklepu gdzie można je dostać. Ja znalazłem tylko to-http://predator-fishing.pl/ (2014/01/14 19:53)

Esox_lucius1988

znajdz filmiki Oleixa i napisz do niego na Youtubie, kumpel w ten sposob sie  z nim kontaktował i zamawiał woblery. (2014/01/17 20:50)

u?ytkownik65213

Jak kupić to wiem, chodzi mi tylko o opinie o Jego wyrobach. Ale coś mi się widzi że chyba niewielu kolegów używa wobków oleixa. (2014/01/25 21:08)