Woblery Gębali na zamówienie

/ 9 odpowiedzi
witam całą brać wędkarską :)

mam pytanko, chcę mojemu chłopakowi (też wędkarzowi jak ja) zrobić prezent - 4 wobki Gębali i tu jest pytanie: czy jest możliwość zamówienia indywidualnego wobków o określonym kolorze, kształcie itd?

pozdrawiam


barrakuda81


Skontaktuj się z producentem.Cóż można więcej powiedzieć.Ze swojego punktu widzenia powiedziałbym że to żaden problem - opisz tylko dokładnie czego oczekujesz ale ja masówki nie robię i nie handluję.Powodzenia. (2013/06/02 20:00)

sy28


Witam a czy osoba dla której ma być prezent akurat lubi i preferuje tego producenta bo ja uważam że produkt z tej firmy to bardzo zły pomysł robią teraz masówkę i co niektóre modele nawet dobrze nie pływają są tandetnie i krzywo wykończone no ale to tylko moja opinia (2013/06/02 20:14)

ailime92


wiesz, sama mam te gębale i sprawują się wyśmienicie. jeszcze mnie nie zawiodły na pstrągach. może miałam szczęście i trafiłam na dobrze zrobione wobki, nie wiem. a chłopak łowi też na nie, ale ostatnio zerwał swojego ulubionego i chciałabym mu sprezentować choćby podobne, bo sądzę że nie znajdę identycznych. (2013/06/02 20:24)

sy28


Ja nabyłem je całkiem nie dawno wraz z kolegą no i i moje i kolegi nadają się do kosza szkoda kasy na szczęście aż tak wiele nie kosztują więc mniej żalu ale jak pisałem wcześniej to tylko moja opinia (2013/06/02 20:30)

ailime92


nie mam o co mieć żalu :) ale dzięki za info :)
pozdrawiam (2013/06/02 20:56)

grisza-78


Chociaż producent to pan Gębski, to jego wyroby to GEMBALE a nie Gębale, ale to tylko mała uwaga. Proponuję ci skontaktować się z firmą i zapytać o indywidualne zamówienie, jednak szczerze mówiąc - marnie to widzę, chyba, że jesteś w stanie zapłacić krocie za woblery zrobione specjalnie dla ciebie. Chętnie bym się dowiedział jaka jest ewentualna odpowiedź pana Gębskiego. Pozdro. (2013/06/02 21:45)

89krzysztof


A może lepiej kup coś od 'producentów portalowych' wcale nie gorsze woblery robią :) (2013/06/02 22:46)

ailime92


w sumie dobry pomysł, widziałam jak niektórzy robią dzieła sztuki, pięknie malowane i o dziwo za nieduże pieniądze, łowne:) chyba tak zrobię.
dzięki za odzew

pozdrawiam
emilia j. (2013/06/02 22:54)

opc2


A Ty przypadkiem nie wędkujesz na Rekowej tych pstrągów? Bo widziałem Cie ostatnio w pobliżu;) (2013/06/05 13:28)