Zaloguj się do konta

Woblery Daiwa Tournament

utworzono: 2011/11/12 17:41

Witam szanowną brać wędkarską.
Zastanawiam się nad kupnem kilku wobków ale nie wiem czy są warte swojej ceny.
Jeśli ktoś miał lub ma z nimi styczność to bym był wdzięczny za opinie.
Osobiście myślę że powinny chyba być dobrej jakości gdyż Daiwa to jedna z lepszych marek sprzętu wędkarskiego.Dodam odnośnik do sklepu internetowego gdzie je znalazłam.
Od razu zaznaczam że to nie jest reklama sklepu tylko porostu tu je znalazłem.
Pozdrawiam. :)

[2011-11-12 17:41]

PS: oto link do strony z wobkami
http://www.rapa-sklep.pl/pl/c/Przynety-sztuczne/18
[2011-11-12 17:43]

kadab

za taka cene to napewno sa dobrej jakosci ale gdybym mial wybierac to moim zdaniem leprze i troche tansze sa rapalki

[2011-11-12 17:54]

znaczy się ja i tak bym miał za około 30 zł sztuka gdyż znajomy jest w Niemczech i po przeliczeniu na złotówki wychodzi jak już pisałem około 30zł.To i tak połowa taniej niż w sklepie.
[2011-11-12 18:00]

kadab

troche taniej fakt.doradzam Ci rapalki bo mam ich kilka i nie nazekam sa lowne i dobrze pracuja poza tym ladne wykonanie i trwalosc w porownaniu z tanszymi
[2011-11-12 18:06]

kaban

A ja bym poszukał u rodzimych producentów -np. Siek i Dorado i miłośników "hand made",tańsze i pod nasze wody-bo te i owszem wyglądają super,ale mają się sprawdzić na każdej wodzie i w każdym kraju.Jak dla mnie cena zbyt wysoka do ewentualnych wyników.
[2011-11-12 18:15]

kadab

kenarty i salmo tez sa dobre ale najleprrze sa swoje

[2011-11-12 18:36]

ryukon1975

A ja bym poszukał u rodzimych producentów -np. Siek i Dorado i miłośników "hand made",tańsze i pod nasze wody-bo te i owszem wyglądają super,ale mają się sprawdzić na każdej wodzie i w każdym kraju.Jak dla mnie cena zbyt wysoka do ewentualnych wyników.



Zgadzam się z Grzesiem.Jest granica gdzie cena towaru zmienia wszystko w chęć zysku.Tu ta granica została stanowczo przekroczona.Jakby tego było mało to ryzykujesz że nie połowisz na nie bo cena nie łowi, a trudno pewno będzie znaleźć kogoś kto ma z tymi woblerami jakieś znaczące doświadczenie celem konsultacji.
[2011-11-12 21:19]

jakubnob

47 zl takiego wobka to zakladal bym tlko na dojscie nad wode i powrot do domu... ale oczywiscie obwiniętego w folie babelkowa heheh
[2011-11-12 21:39]