Woblery co się nurtu nie boją

/ 6 odpowiedzi
Przeglądałem ostatnio pudło i widzę, że w niektórych rozmiarach potrzebuję uzupełnienia woblerowego arsenału na Wisłę. Wśród dostępnych na naszym rynku woblerów najbardziej znane są firmy: rapala, salmo, siek, dorado... Jednak w internecie a przede wszystkim na portalach aukcyjnych można znaleźć woblery wielu innych mniej znanych krajowych producentów. Mi np. jakies 2 lata temu znajomy polecił przynęty colsheep bo nie straszny im Wiślany nurt. Sprawdziłem i tak jest rzeczywiście. Woblery jakich producentów możecie polecić na rzekę oprócz tych najbardziej znanych i wyżej wymienionych? Chodzi mi o wabiki zarówno w małych rozmiarach kleniowo-jaziowe jak i te na sandacze itd.
Jakub Woś

Na nurt sprawdzają mi się Kenarty (2014/05/10 12:02)

superzander

Potwierdzam, kenarty są ok :-) (2014/05/10 13:57)

gruby12345

polecam wobki Janusza Widła ma szeroki wybór na każda rybe  (2014/05/10 20:05)

rafal-idler

Polecam woblery rzeszowskie p. Leszka Biegi. Bardzo dobrze się nurtu trzymają. Jako, że to małe wobki (3,5 i 4,5cm) więc głównie z przeznaczeniem na klenia, jazia, okonia, brzanę, a także pstrąga.

http://www.pirania-sklep.pl/woblery/rzeszowskie.html?sort_by=name&direction=asc&filter%5Bdisplay_mode%5D=box&limit=100

(2014/05/11 12:34)

JOPEK1971

Dorado,dokładnie Stick,Inwader,na klenie mała wersja Lake.Salmo,Hornet.Na każdą rybę,najlepszy moim zdaniem wobler na świecie,Rapala Orginal.Moje też są dobre ;) (2014/05/11 12:45)

superzander

Dzięki za podpowiedzi. (2014/05/12 18:24)