Woblery Caperlan z Decathlonu

/ 7 odpowiedzi
Witam założyłem ten w wątek z nadzieją że ktoś podzieli się informacjami i spostrzeżeniami na temat woblerów firmy Caperlan , będąc w decathlonie zauważyłem ładne woblerki z oczami 3D całkiem ładnie wykonane w wielu kolorach. Bardzo mi się spodobały ale tak naprawdę zainteresowała mnie ich cena ,która jest po prostu śmieszna za taki ładny woblerek ,bo zaledwie 8,50zł. Czekam na odpowiedzi ,chodzi mi głównie o posiadaczy ww woblerów
kamilspinning


kolega wędkował tymi woblerami ale jakoś wyników nie miał może dlatego ,że tego dnia żadna ryba nie brała

ale woblerki chodzą w miarę przyzwoicie więc prędzej czy później powinno się coś uwiesić
kup sobie kolego jedną dwie sztuki i sam wypróbuj czy ci pasują :) (2014/01/19 00:30)

barman17


kolego uzywałem woblerki tej firmy na pstrągi i dawały dobre efekty uzywałem imitacje małej płoci i to był tzw"killer" ale wszystko zalezy od wody a jakosc wykonania  dosyc dobra pozdrawiam (2014/01/19 03:25)

adizo0


Dzięki za info mam zamiar kupić sobie kilka sztuk i zobaczyć co to jest warte :D (2014/01/19 15:32)

egzekutor


u mnie na płytkiej wodzie mocno porośniętej się sprawdzają mam dwa i jestem zadowolony (2014/01/19 16:48)

u?ytkownik102837


Hahaha właśnie w niedziele byłem w decathlonie i też zwróciłem na nie uwagę, ale niesety nie mam ich w swojej kolekcji dlatego nic ci nie napisze o ich pracy. Ale wykonanie jak na swoją cene mają fajne (2014/01/20 13:30)

u?ytkownik146431


W tamtym sezonie miałem dwa.Rozmiar 6cm.I była to zdecydowanie najskuteczniejsza przynęta.
Na ten sezon zamierzam kupić również 10 cm.Zobaczę jak się sprawdzi.Cena na pewno atrakcyjna.Nie mam porównania co do pracy z np.Rapalą czy Salmo,ale ja z wyników byłem zadowolony. (2014/01/21 21:30)

matpol7


Ja mam. Muzę wypróbować. Ale takiego woblera za tą ceną to jeszcze nie widziałem. (2015/07/08 18:20)