Woblerki okoniowe

/ 2 odpowiedzi
Witam wszystkich forumowiczów. Zdecydowałem się zakupić kilka woblerków okoniowych. Taki mały prezent świąteczny :P Okonie łowię wędziskiem Dragon Team X-fine 4-12g. Z powodu iż przygodę ze spinnigiem rozpocząłem we wrześniu chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy odnośnie wypisanych poniżej woblerków oraz czy moim wędziskiem będzie dało się je prawidłowo i skutecznie poprowadzić: 
- Dorado Invader 4cm S- Gloog Hektor 3.5cm F Deep Runner- Gloog Parys 4cm F Deep Runner- Salmo Hornet 2.5cm S- Salmo Slider 5cm S 
Waga woblerków wacha się od 1,5g do 8g.Proszę o pomoc!!
użytkownik102837


Kolego o jaki kij dokładnie ci chodzi ponieważ ofertę dragona znam bardzo dobrze i nie kojarzy mi się żeby miał on w swojej kolekcji kij z cw 4-12g. Jest to wklejanka czy wędka o pełnej szczytówce? I chodzi tu na pewno o serie Team Dragon?

Co do przynęt to z wobków z pewnością moge polecić salmo Hornet. Na prawdę łowna przynęta o ile umie się ją dostosować do danej głębokości akwenu oczywiście. Ogólnie okoni na woblery nie łowie, no chyba że w trolingu dlatego tutaj zbytnio ci nie pomogę. Ponieważ ja zawsze przystaje przy standardowych gumach no i oczywiści cykadach. Dlatego proponuje ci właśnie w nie się zaopatrzyć ponieważ są one również dobrą alternatywą. (2014/12/15 21:48)

manat94


Kijek to dragon millenium x-fine cw 2-12g 270cm (2014/12/16 05:39)