Zaloguj się do konta

Woblerki na brzanę ?

utworzono: 2012/11/06 17:51
andrzej199

Witam. Moglibyście polecić jakieś woblerki na brzane. Może macie już jakieś sprawdzone.Także chciałbym się dowiedzieć czy lepiej szybko ściągać czy powoli woblerka, oraz w jakich kolorach gustuje brzana. Z góry dzięki. Pozdro :) [2012-11-06 17:51]

Witam. Moglibyście polecić jakieś woblerki na brzane. Może macie już jakieś sprawdzone.Także chciałbym się dowiedzieć czy lepiej szybko ściągać czy powoli woblerka, oraz w jakich kolorach gustuje brzana. Z góry dzięki. Pozdro :)

Ja Ci niestety nie powiem ale tylko Krzychu zajrzy to będziesz miał wszystko :) [2012-11-06 18:25]

wobler 1995

Witam. Moglibyście polecić jakieś woblerki na brzane. Może macie już jakieś sprawdzone.Także chciałbym się dowiedzieć czy lepiej szybko ściągać czy powoli woblerka, oraz w jakich kolorach gustuje brzana. Z góry dzięki. Pozdro :)

Na brzanę najlepsze są woblery smukłe, oraz głęboko schodzące np.  dorado stick oaz dorado invader. Kolorystyka musi być przede wszystkim naturalna. Najlepszy jest kolor imitujący kiełbia. Prowadzenie zróżnicowane- raz szybciej raz wolniej. Ważne żeby wobler sięgał dna i od czasu do czasu stuknie sterem o kamień. Sam niestety nigdy nie złowiłem brzany ale sporo się o niej naczytałem. Z pewnością nie jest tajemnicą że złowienie brzany jest zdecydowanie łatwiejsze na rzece górskiej (San, Dunajec, Wisłok). U mnie na nizinnej Wiśle jest to o wiele bardziej trudne. [2012-11-06 18:44]

andrzej199

Ja właśnie łowię nad sanem i mam zamiar w nowym sezonie spróbować złowić brzanę na spining. Zaczynam powoli kompletować woblerki, a jak na razie czytam i oglądam. [2012-11-06 19:19]

andrzej199

Może ktoś jeszcze coś poleci??? [2012-11-07 16:12]

smakowy

Witam, ja na odrze w trakcie polowania na brzany używam woblerów A.Lipińskieg instinc 4 oraz champion. Pozdrawiam

[2012-11-11 10:44]

SpinMaster

Racja, zgodzę się z Tobą. Na KIEŁBIA to słyszałem że nawet sumy atakują, przy zawadach. [2012-11-12 20:37]