Wobler - żuk

/ 15 odpowiedzi
Czy ktoś używa takich cudeniek, chciałbym właśnie dodać kilka smużaków do mojego arsenału :)
Za wszelkie info wielkie dzięki
 http://allegro.pl/zuk-smuzak-27mm-i5047925672.html
użytkownik155838

Co prawda nie łowię kleni. Na twoim miejscu kupił bym kilka cena atrakcyjna. (2015/02/05 16:13)

ryukon1975

Warto kupić 2-3 szt. na próbę. Nim zaczniesz na nie łowić poczytaj cos na ten temat i obejrzyj. Z oglądaniem w necie musisz być jednak ostrożny dlatego że na 10 filmów 6-7 to gnioty nagrywane przez ludzi których nawet nie można nazwać wędkarzami. :) Ten niżej warto zobaczyć, podstawowe wiadomości na początek.

(2015/02/05 16:31)

Sith

Film nawet niezły, ale wypuszczanie ryb zupełnie niefachowe. "Wyrzucanie" ryby do wody z wysokości około metra jest wysoce nieprofesjonalne.
Czy "aktor" bał się zamoczyć dłoń, czy brzuch mu przeszkadzał, czy z lenistwa nie chciało mu się pochylić, a może po prostu nie jest profesjonalistą... (2015/02/05 19:51)

Jigsaw14

wielkie dzięki za odzew :) żuczków kilka zakupie i opiszę jak się coś uda złowić, filmik ciekawy :) (2015/02/05 22:24)

chudymb2

Poczytaj trochę o Winiarskim a potem się wypowiedz a pisanie na jego temat typu nie jest profesjonalistą jest nie fair pisze dużo felietonów na temat klenia i działa czynnie w portalu NA KLENIE  (2015/02/07 19:34)

ryukon1975

Poczytaj trochę o Winiarskim a potem się wypowiedz a pisanie na jego temat typu nie jest profesjonalistą jest nie fair pisze dużo felietonów na temat klenia i działa czynnie w portalu NA KLENIE 

Gdzie ja napisałem o nim coś źle ? Skoro wklejam ten film to znaczy że jest dobry. Nie wklejałbym tu czegoś co nie jest warte oglądania. Pomyśl nim coś napiszesz.

Mój post 807528 wyżej o dobrym kanale na temat łowienia kleni. Gdybyś się wysilił i otworzył link to byś zobaczył że polecam jego kanał.

(2015/02/07 20:56)

chudymb2

ryukon ggzie napisałem albo podpiołem twój post? to ty czytaj dokładnie kogo dotyczy a dotyczy sitha coś żle to odebrałeś (2015/02/07 22:50)

chudymb2

następnym razem zapytaj się kogo dotyczy post chętnie tobie odpowiem a nie od razu teksty z myśleniem (2015/02/07 22:59)

ryukon1975

Spoko ale komentarz kolegi Sith jest pod filmem Corona Fishing i tego filmu musi dotyczyć a przed filmem kolegi Winiarskiego.

Nie jest to oczywiści żaden problem jednak nie chciałem tu wyjść na kogoś kto obraża dobrego wędkarza jakim jest moim zdaniem Tomasz Winiarski a wiem to bo widziałem większość jego filmów na YT a  może i wszystkie. :)

(2015/02/08 05:49)

Sith

Poczytaj trochę o Winiarskim a potem się wypowiedz a pisanie na jego temat typu nie jest profesjonalistą jest nie fair pisze dużo felietonów na temat klenia i działa czynnie w portalu NA KLENIE 

Mój komentarz dotyczy "aktora" z filmu CF. On to rzuca rybką jak by to był kawałek drewna. Sorry ale jeśli według Ciebie jest to profesjonalne, to nie mamy o czym mówić. (2015/02/08 06:46)

ryukon1975

Poddaję się nie dogadam się z Wami.

Czy ja pisałem cokolwiek na temat twojego komentarza ? Napisałem tylko że dotyczy filmu CF.

(2015/02/08 06:55)

chudymb2

drugi bohater to Remigiusz Kopiej też działa na tym portalu dodatkowo na klenie i w fishing test też uznany wędkarz jeżeli czepiać się szczegółów to prawie każdy na zawodach zestawem skróconym robi tak samo wrzucając rybę do siatki czy to kacper górek czy Robert Florczak

(2015/02/08 11:13)

kaban

Też mam swoje zdjęcia z uwalnianymi rybami "z wysoka" bo zejść się szybko nie dało a chciałem je szybko uwolnić... .Czy to "humanitarne" ??? Nie wiem, ale chciałem dobrze. (2015/02/09 12:22)