Zaloguj się do konta

Wobler Salmo-Salmon

utworzono: 2013/02/02 16:02
henio sie machnol

Witam co sadzice o tym woblerze bo mało o nich pisza, czy ktoś ich używa, i na co go polecacie. dane woblera
8cm długości
10g pływający kolor GT
głębokosć nurkowania 1,5/3 m
 
[2013-02-02 16:02]

esox61

To typowy wobler na trocie i łososie ale szczupak czy inny drapieżnik też może go zakąsić :)))

inna sprawa to trwałość powłoki lakierniczej. Ostatnio salmiaki mają z tym kłopot.

Proponuję po zakupie dodać mu ze trzy warstwy Domaluxu lub Hartzlaka i będzie ok.

[2013-02-02 16:02]

skryty

jeśli jest taki z tym lakierem jak "mówi" kolega "esox61" (zresztą chyba rzeczywiście mają problem, bo ostatnio był już na forum wątek o odpadającym lakierze od wobków salmo) to bym sobie go odpuścił, tym bardziej, że za 20-kilka zł (zerkałem na allegro) może jakaś rapalka by się trafiła, nie mówiąc już o siekach czy innych wobkach rodzimej produkcji. A płacić za wobka ponad 20 zł i jeszcze bawić się z nim w jakieś ulepszanie jak dla mnie trochę mija się z celem (pomijam fakt, że jeśli ktoś już lakieru nie posiada, to kosztuje on ok 40 zł) 
[2013-02-02 17:51]

koper534

takie woblery sprawdzają sie najlepiej na szczupakach ....ale czy na troć? pewnie też :D [2013-02-02 18:07]

brt3

Te woblery to rewelacja w trollingu.Spokojnie schodzą na 5 metrów na cienkiej lince.Fakt,nie są zbyt popularne ale działają wyśmienicie. [2013-02-02 21:00]

CYTRYNA777

Witam

Mam taki tylko kolor srebrny , rewelacyjny jest bo złowiłem i sandacza , szczupaka , bolenia rok temu.Mam woblerów 70 ( nie jest to tylko zbieranie ) sprawdzałem wszystkie z rodziny Salmo..Rapala jest za droga jak na amatora spiningu. Salmo frisky łamany jest i na okonia i na szczupłego , bolek tez atakuje. A to prawda boxer potrafi narobić awantury i prowokować każdą bojową rybę.

Pozdrawiam
 








































[2013-04-07 21:53]