Wobler-zielona żaba-co na niego łowić?

/ 5 odpowiedzi
Dostałem woblera żaby i nie wiem na co on jest.Podobno suma mogę na nią łowić ale na noc to ja nie chodzę na ryby.Więc co mogę z nim zrobić, czy mogę w dzień na niego łowić, jak tak to co mogę na rzece w tego woblera złapać?
Hubson8


Witam. Taki woblerek jest napewno na suma... Sum lubi też pożerowac w dzien albo pod wieczor, a moze i ci sie wtrafi ładna sztuka. Często łowiłem sumy np. o godz 16.Pozdrawiam. (2011/07/02 14:52)

bobus86


Dostałem woblera żaby i nie wiem na co on jest.Podobno suma mogę na nią łowić ale na noc to ja nie chodzę na ryby.Więc co mogę z nim zrobić, czy mogę w dzień na niego łowić, jak tak to co mogę na rzece w tego woblera złapać?

czesc powiedz kto Ci zabroni łowic na niego w dzien?skoro go dostales to chyba jest twoj i mozesz z nim robic co ci sie podoba tak?nie jest nigdzie powiedziane ze jerst tylko na suma mozesz zlowic na niego tez szczupaka np.wez go nad rzeke i prubuj:) (2011/07/02 15:22)

fario4


Sum sumem ale Panowie, dla mnie wobler imitujący zabe kojarzy sie z wiosna i pstragiem potokowym! Warto miec taki w pudelku, czasem jest to jedyna sluszna przyneta. Trzeba trafic tylko na odpowiedni czas , bywac nad woda i obserwowac. pozdrawiam i oby do wiosny:))  (2011/07/02 16:41)

kaban


Nie mam pojęcia jakiej wielkości jest twój wobler,ale dla mnie to świetna przynęta na klenie i pstrągi w rzekach a na wodach zamkniętych super na szczupaki.Pora dnia lub nocy to rzecz względna-odpowiednia prezentacja danego wabika to już kwestia doświadczenia.Ja używam "żabek" tylko za dnia. (2011/07/02 19:54)

Diablo


Dostałem woblera żaby i nie wiem na co on jest.Podobno suma mogę na nią łowić ale na noc to ja nie chodzę na ryby.Więc co mogę z nim zrobić, czy mogę w dzień na niego łowić, jak tak to co mogę na rzece w tego woblera złapać?

Jesli jest nieduży to kleniom się spodoba (2011/07/02 19:56)