Zaloguj się do konta

Wobler Lil`Bug na Wiśle

utworzono: 2015/07/16 20:47
tripod

cześć,
łowicie tym woblerem na Wiśle, inaczej mówiąc na dużej rzece bez roślin?

pozdrawiam
[2015-07-16 20:47]

barrakuda81

Kupiłem dwa takie 2 i pół cm. Testowałem na Wiśle. Dobre kotwice, niezły wygląd ale mnie do gustu nie przypadły. Jak dla mnie mają za słabą pracę. Moje niepozorne smużaki z drewna lipowego pracują 100 % lepiej i to się potwierdza w skuteczności. Lil'bug nieźle lata ale na tym koniec ( dla mnie to ma nikłe znaczenie bo na ogół wypuszczam smużaka z prądem ) choć wiem ,że mają one swoich zwolenników i z tym nie polemizuję bo komuś mogą się sprawdzać. Może ja nimi łowić nie umiem... Nie wiem ale nie mam do nich przekonania - wolę własnoręcznie strugane bo dają ryby a lil'bug nie. Ostatnio mam wiele zastrzeżeń do pracy różnych modeli SALMO - wygląd coraz lepszy ale akcja już nie ta... Szkoda bo byłem wierny tej firmie ale ostatnio coś mi tu nie pasuje. [2015-07-16 21:38]

GazownikPL

Mam dwa te woblerki , ale rybki to mi jaszcze nie złowiły, łowie na Bugu oraz na wiosnę na jego dopływach .Można nimi daleko wyżucić i to koniec ich zalet . Ale to tylko moja opinia [2015-08-13 11:26]

GazownikPL

Mam dwa te woblerki , ale rybki to mi jaszcze nie złowiły, łowie na Bugu oraz na wiosnę na jego dopływach .Można nimi daleko wyżucić i to koniec ich zalet . Ale to tylko moja opinia [2015-08-13 11:28]