Wobler który skuteczniejszy?

/ 6 odpowiedzi
halski021

KAŻDA PRZYNĘTA JEST DOBRA TYLKO TRZEBA POZNAĆ SPOSÓB POSŁUGIWANIA SIĘ NIĄ,DLATEGO KAŻDY WĘDKARZ MÓWI CO INNEGO NA TEN TEMAT,DZIĘKI TEMU WĘDKARSTWO JEST TAKIE CIEKAWE. (2011/11/02 16:35)

Qoorchuck

W większości wód dobrze spisują się Salmo tiny i Siek-M. Spróbuj połowić na woblerki firmy krakus (2011/11/02 18:05)

kaban

Pytanie-który,odpowiedź każdy odpowiedni do twojego łowiska.Brzmi to trywialnie i jestem w stanie zrozumieć małe możliwości finansowe wielu młodych zapaleńców,ale pytanie na forum o jeden lub dwa modele co do skuteczności spinningistów z całego kraju (i częściowo z zagranicy) mija się z celem.Odpowiedzi mnóstwo a tej właściwej możesz nie otrzymać i kasa przepadła.Ja wybrałbym Dorado ale model zależny i od gatunku i od danej pory roku. (2011/11/02 18:14)

Leszek Rzeszow

Invader Dorado 4cm w kolorach naturalnych. Stworzony przez wędkarza z podkarpacia i na rzeki podkarpacia jest najlepszy. Bierz w ciemno a nie pożałujesz. (2011/11/03 19:33)

Jaro21

Invader Dorado 4cm w kolorach naturalnych. Stworzony przez wędkarza z podkarpacia i na rzeki podkarpacia jest najlepszy. Bierz w ciemno a nie pożałujesz.

kol.Leszek Rzeszow i  takiej odpowiedzi potrzebowałem:)

Pozdrawiam:)

(2011/11/05 14:48)

demo

Zobacz sobie na woblery modele: Humpy, Banana, Sniper, Perchwww.lovec-rapy.com
Ja osobiście łapie na woblery tej firmy i jest bardzo zadowolony! Polecam. (2013/06/24 15:09)