Zaloguj się do konta

Wobler-jak go prowadzić?

utworzono: 2011/05/14 04:04
Piotras0303

WITAM Mam pytanie jak należy prowadzic wobrel który pływa całkiem po wieszku.       POZDRAWIAM                      
[2011-05-14 04:04]

sotomm

hehe...dobre :)
[2011-05-14 06:01]

Diablo

WITAM Mam pytanie jak należy prowadzic wobrel który pływa całkiem po wieszku.       POZDRAWIAM                      



Na trzeźwo
[2011-05-14 06:19]

82marco

Wobrel ? Hmmm  [2011-05-14 09:36]

RAFtu

Trzeba nim ,,szarpać'' szczytówką wędki do dołu, a wobler wtedy nurkuje.
[2011-05-14 09:42]

irex

Napisz najpierw co to za wobler.Cz pływa po wierzchu bo jest pływający,czy po prostu zle pracuje ?
[2011-05-14 10:17]

bobus86

WITAM Mam pytanie jak należy prowadzic wobrel który pływa całkiem po wieszku.       POZDRAWIAM                      



Na trzeźwo

ha ha dobre :) [2011-05-14 11:09]

ryukon1975

Jeśli wobrel płynie po wieszku to wszystko jest dobrze.Problem pojawia się gdy zaczyna pływać nad wieszkiem.:)
[2011-05-14 11:25]

piotr0111

Jesli dobrze zrozumialem to chodzi ci o wobler powierzchniowy. Ściągaj normalnie przynętę ,urozmaicajac jej prace pociagnieciami szczytowki . Pozdrawiam [2011-05-14 15:28]

jureklumen

...na wieszk to oliwa wypływa...
[2011-05-20 07:31]

obcy91

Ale Wy jesteście chamscy:/ Odkąd jestem na tym forum szczególnie rzuciło mi się właśnie to w oczy! Że nic tylko naśmiewanie się z innych i negowanie ich.
Dajcie sobie na wstrzymanie? Chyba że sobie po prostu bijecie punkty, które wg. mnie i tak są bezsensu.

Co z tego że kolega zadał pytanie dość dziwne, czy też przemienił nazwe, wiecie o co chodzi więc po co "hehe...dobre:)", "na trzeźwo", "Wobrel ? Hmmm" po co to? Widzę tu tylko opcję jedną, chęć nabicia punktów? A czy to nie jest dziecinne? Bo jak tak to powodzenia chłopczyki.
Masakra...


Co do samego pytania zależy jaki to wobler, jeśli smużak to tak jak jeden z dziesięciu kolegów napisał należy podszarpywać delikatnie szczytówką, unieść ją do góry (nie zawsze) oraz obserwować wodę (patrzyć na woblera jak się zachowuje.).
Jeśli chodzi o zwykłego woblera który po prostu unosi się na powierzchni, zwijasz żyłkę (szczytówka albo ku wodzie albo do góry-zobaczysz.).
[2011-05-20 07:49]

pilatto

chamstwo może i jest, ale, skoro od ludzi naśmiewających się wymagasz kultury to bądź obiektywny i wymagaj również poprawnej polszczyzny

Czy to naprawdę takie trudne by w jednym zdaniu nie popełnić aż tylu błędów?

Mieszkamy w Polsce i od dziecka posługujemy się tym trudnym językiem. Niektórych (między innymi mnie) to boli, że ktoś robi aż tyle błędów (sam również je popełniam, ale staram się przeczytać co napisałem, zanim opublikuję).

Jest to według mnie zupełnie lekceważące, że ktoś pisze naprędce pytanie byle jak, bez ortografii, bez gramatyki, a oczekuje eseju czy kursu prowadzenia  woblera. Po kolejnym takim poście na forum nie  pozostaje nic innego jak trochę ośmieszyć delikwenta, może weźmie to do siebie i następny post napisze po polsku

[2011-05-23 11:45]

obcy91

NIe drogi kolego! Nie zgodzę się!
Tutaj brakuje moderatorów którzy usuwali/zamykali by głupie tematy, wątki.
Należało by umieścić coś takiego nie wiem kto to tak nazwał ale FAQ(??) czyli zbiór najczęściej zadawanych pytań, oraz odpowiedzi na nie. Bo z tego co widzę, dziennie niektóre tematy powtarzają się po kilka razy.
Tak samo jak na innych forach ostrzeżenia i kary za wulgarne wyrażanie się.


[2011-05-23 12:19]