Wobler - imitacja żabki

/ 7 odpowiedzi
Witam!Ostatnio ciągło mnie nad wisłe połowić na spinning.Bardziej nastawiałem sie na klenia ale nie miałem fajnej przynęty na tą rybę.Najbardziej interesował mnie mały wobler wiec w sklepie wędkarskim poprosiłem o małego woblerka a sprzedawca mi zaproponował wobler imitujący zabe. Pomyślałem że ten gosc jest bardziej doswiadczony ode mnie więc wziąłem tą żabkę ale czy ta żabka jest rzeczywiście taka skuteczna na klenia???

MgrSpinningu

Wabik jak wabik...nad wodą trzeba próbować kolego! Dlatego tyle przyjemności daje nam spin...a wracając do tematu to czy ten wobler jest handmade czy firmowy ? (2013/07/13 11:44)

kaban

Bywa czasami zabójczo skuteczny ,ale jak wspomniałem czasami. Zdecydowanie do normalnego łowienia wybrałbym zwykłego małego wobka lub smużaka na wakacyjne kleniowanie. (2013/07/13 15:07)

pawlo621

Gdy kupowałem tego woblerka to nie miał orginalnych kotwic i był sprzedany luzem. (2013/07/14 08:50)

MgrSpinningu

Gdy kupowałem tego woblerka to nie miał orginalnych kotwic i był sprzedany luzem.

To pewnie Hand-made...Takie wg mnie najlepsze (chociaż bywają wyjątki).Próbowałeś kolego tego wobka ? Jakieś wyniki już są...? Pochwal się :)

Połamania kija :) (2013/07/17 21:43)

Jakub Woś

Klenie zbierają z powierzchni wszystko co się rusza i do pyska się mieści. Żaba jest jednym z  tych przysmaków. Woblerki w kształcie żaby są dobrymi przynętami. Jednak Twojego woblerka nie widziałem i nie znam więc ciężko powiedzieć czy akurat ten wobler się sprawdzi. (2013/07/17 22:19)

pawlo621

Gdy kupowałem tego woblerka to nie miał orginalnych kotwic i był sprzedany luzem.

To pewnie Hand-made...Takie wg mnie najlepsze (chociaż bywają wyjątki).Próbowałeś kolego tego wobka ? Jakieś wyniki już są...? Pochwal się :)

Połamania kija :)

Szczerze mówiąc jeszcze nie widział wody ale muszę zaplanować jakąś wyprawę ponieważ dziś nad wisłą zaciekawiły mnie pluskające się bolenie  (2013/07/18 22:22)