Zaloguj się do konta

Wobler imitacja karasia

utworzono: 2009/07/25 13:18
wojtas20

Cze . Dziś kupiłem sobie wolbera imitującego karasia 5cm jak go prowadzic ? [2009-07-25 13:18]

Ale zalezy czy ten wobler jest plywajacy czy tonacy. Ja na plywajace robie tak zarzucam woblera na wode zaczynam sciagac taka srednia predkoscia i potem zatrzumuje na chwile zeby podniosl sie troche do gory lub nawet do powierzchni wody i znowu sciagam srednia predkoscia. Na tonace lowie juz inaczej zarzucam poczekam az wobler troche zatonie i zaczynam sciagac z jednostajna predkoscia z krotkimi podciagnieciam szczytowka. Obydwa sposoby sa bardzo dobre i juz zlowilem duzo szczupakow i okoni sciagajac wlasnie w ten sposob. Najwiekszy szczupak mial ponad metr dlugosci zlowiony na woblera 8 cm Persha firmy salmo. Ja woblery kupuje tylko tej firmy poniewaz sa tanie a dobre , oczywiscie sa jeszcze rapali ale ja ich nie kupuje poniewaz za jedna rapale kupilbym 3 rowniez dobre woblery salmo. A co do woblerow jaxona jeszcze nigdy nimi nie lowilem. Musze sprobowac xD. [2009-07-25 14:30]

Jeszcze tylko zorientuj się czy w tej wodzie gdzie chcesz łowić są karasie.Bo jak nie to marne mogą byc połowy na tego wobka. [2009-07-25 18:20]

MARCIN8122

czesc jak go chcesz sprawdzic nic prostrzego jedz nad wode wez spinning zaloz go i do roboty rzucaj blisko by sprawdzic jak sie prowadzi a potem do skutku jak sie sprawdzi to sykces gwarantowany lecz jesli moge ci cos zapropponowac ja na woblerki lapie dopiero na jesien bo lepiej nimi sie lowi mozna go prowadzic miedzu liscmy ktore wpadly do wody [2009-07-26 10:44]