Zaloguj się do konta

Wobler Gloog Hermes-problem z zarzucaniem

utworzono: 2018/06/09 13:29
compatriot

Witam. Mam problem z woblerem Hermes. Praktycznie 90% rzutów kończy się tym, że kotwiczki łapią plecionkę i wobler wpada do wody splątany. Mój sprzęt to Abu Garcia Venturi 10-35g 210cm, kołowrotek Mikado Airspace 2008, plecionka 0,12 Dragon Fishmaker. Próbowałem robić przypony z cienkiego i grubszgo fluo (np. 0,30), ale nadal to samo. Próbowałem rzucać delikatnie, mocno, od boku etc... nic nie pomaga. Testowałem też na dłuższym kiju (Shimano Alivio 270cm) i też nic. Jakieś rady? [2018-06-09 13:29]

Przemas83

To się zdarza , nawet często przy innych modelach wobków special boleniowych. Zmień kont podania przynęty i tyle, wiatr na dużych rzekach nizinnych jest albo po twojej, albo po tej drugiej stronie....;] Jeżeli wpada w mocną rotacje w locie , możesz też dodać na kotwice dodatkowe obciążenie. [2018-06-09 17:57]

mnfish

Witam mam podobny problem z gloogiem. Rezygnacja z pierwszej kotwiczki wplynela na plus aczkolwiek nie rozwiazla do konca problemu. Byc moĹźe mimo ze lowne, wobki gloog hermes maja taki "feller" ... [2018-06-09 18:35]

Jakub Woś

Rzuty bez nerwowych ruchów w dodatku hamuj zestaw ręką przed wpadnięciem do wody. Tak aby plecionka się naprężyła w momencie jak wobler wpada do wody. Tylko też z umiarem i wyczuciem. Często właśnie wtedy dochdzi do splątań [2018-06-09 18:38]

barrakuda81

Dokładnie.Rzut musi być płynny, kij ma się załadować bez szarpania.To musi być bardzo płynny wymach.Miałem czasem podobne sytuacje z Salmo Thrillem i zachowanie płynnosci rzutu pomogło w 90%.Teraz o ile nie schrzanie rzutu to się nie plącze. [2018-06-09 21:29]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia