Wobler Frog F55 46-FR-F55-CX17 Robinson

/ 8 odpowiedzi
Zielan


Czy będą skuteczne przekonam się dopiero w maju :) W pobliżu znajduje się płytki zarośnięty o tej porze zbiornik gdzie takie powierzchniowe cudo to jedyna opcja łowienia szczupaków i okoni. Wykonanie jest  solidnie i staranne, haki wystają kilka mm nad grzbietem, więc nie ma mowy o zaczepach pływającego zielska.  W sumie nic odkrywczego nie dodałem ale o wytrzymałości i skuteczności przekonamy się za kilka tygodni. Szkoda tylko, że występują w dwóch rozmiarach.  Wyglądają jak prawdziwe żabki. (2014/04/15 20:59)

Jakub Woś


Zastanawia mnie jeszcze czy potrzebna będzie do tego jakaś specjalna technika prowadzenia czy zwyczajne zwijanie wystarczy (2014/04/16 18:51)

Zielan


Mi się wydaję, żet specjalnie wysilać się nie trzeba, w końcu to popek w kształcie żabki, niedługo się okaże jak to cudeńko pracuje w wodzie.  (2014/04/16 20:55)

mazurk2


Wobek skuteczny i sprawdzony za nic go nie zamienię. Na jesieni miałem słabe wyniki ale na wiosnę to moja przynęta nr 1. Nie trzeba stosować żadnych technik, wystarczy zwyczajne zwijanie, poszarpywanie przynęty. Brania najczęściej były po uderzeniu przynęty o taflę wody. (2014/04/17 09:37)

asz86


Potwierdzam skuteczność w prowokacji brań. Jednak stosując tą przynętę często mam problem z dobrym zacięciem. Ryba wipina się po kilku sekundach od zacięcia. Być może problem z moją techniką. Być może trudniej zaciąć przez antyzaczepową konstrukcję. (2014/05/28 03:58)

Sith


Super fotka! Doskonała przynęta! (2018/03/31 09:38)