Wobler Cupalo Kassaki

/ 11 odpowiedzi
Witam. Zakupiłem dziś w sklepie wobler niestety nieznanej mi firmy. Patrzyłem w internecie nic nie znalazłem także poradzę się tutaj. Spodobała mi się kolorystyka i cena była przystępna. Czy możecie mi powiedzieć na jaką głębokość może on schodzić? Jest pusty w środku posiada grzechotkę więc wydaje mi się że jest z pływających ale na sterach się nie znam więc nie wiem o głębokości nic i nic też nie było na opakowaniu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jakubnob

hyh przy wobku tonącym montowanie tak dlugiego staru raczej nie mialo by sensy bedzie to wobek plywajacy dosc gleboko schodzacy prawdopodobnie ;P specjalista nie jestem (2012/11/30 18:48)

kaban

Głęboko,ale jak nie jestem w stanie odpowiedzieć.Kotwice pozostawiają "wiele do życzenia" czyli całokształt po przystępnej cenie może być mało warty co do użytkowania. (2012/11/30 19:06)

haymaker88

Mało warty do użytkowania tzn mało skuteczny? Jaka ryba może się nim zainteresować o ile wogóle się jakaś zainteresuje? ;p Kupiłem go z myślą o sandaczach nie znam się na woblerach więc może popełniłem błąd :) Co z tymi kotwicami nie tak? (2012/11/30 19:36)

Draq

Raczej nic na niego nie złowisz :) Chińszczyzna z daleka jedzie, pewnie kosztował z 7zł, a realna wartość to koło 50gr. Też takie kupowałem na początku przygody spinningowej. Nigdy nic nie złapałem na takie cuda. (2012/11/30 19:42)

haymaker88

Hehe 12,50 dałem ;p Najdroższy w sklepie był za 19,50 ^^ (2012/11/30 20:03)

szyspinn29

szczupaka pierdykniesz na niego napewno mówie Ci 100 % jedziesz wrzucasz masz szczupaka a jak się uda to i sandacza jak o 2:0 w nocy wstaniesz i o 2:05 nad wodą będziesz.

Nawet do wanny wrzuć to może coś skubnie .

Słuchaj nieda się powiedzieć co na niego walnie, jak dla mnie nie będzie miał pracy żadnej. Samemu lepszego zrobisz niż to z bazaru. Sam kupowałem takie wobki, po 5-6 zł na targu świetnie się spisywały ale po przeróbce tzn. dociążyłem je i gąbeczke do środka nasączoną jakimś smordem na suma czy sandacza. Sandacza w nocy miałem sporadycznie za to sumy często, ale niewiem czy Ci się chce w to bawić. I pamiętaj przechowuj w oddzielnym opakowaniu jak się bd. bawić z tym.

(2012/11/30 20:12)

haymaker88

Rozumiem ze na woblery wydajecie kupe kasy :) (2012/11/30 20:59)

Draq

Nie że kupę kasy, ale według mnie lepiej zainwestować 20-30zł w salmo lub rapalę niż kupić 5 chińskich woblerów na które są nikłe szanse żeby złowić rybę. (2012/11/30 21:50)

haymaker88

Chcialbym aby takie firmy byly w naszym sklepie ;p Jak pisalem najdrozszy byl za 19,50 :) Bedzie tzeba jechac do wiekszego miasta :) Ale w tym roku juz dam spokoj jeszcze troche i sie skonczy :) (2012/12/01 08:38)

Draq

Przez internet można też zamówić :p (2012/12/01 10:51)

szyspinn29

Nie chodzi o to, że kupe kasy tylko tak jak Draq napisał. jesli chcesz sie bawic z tym co pisalem to wżuć do niego z 5 g ołowiu przyklej go na kropelkę od środka mniej więcej 3 cm od steru na brzuszku i włóż gąbeczkę nasączoną atraktorem. Ja miałem dobre efekty a do niczego innego sie takie nie nadają. (2012/12/01 11:18)