Własny wobler

/ 8 odpowiedzi
Cześc od niedawna bardzo zainteresowałem się połowem na spinning w związku z tym zachciało mi się zrobic własny wobler ale nie wiem jak to się robi. Jeżeli ktoś z państwa wie jak to zrobic proszę aby napisał.

Dziękuje za odpowiedzi

P.S chodzi mi o przynęte na szczupaka
winiarpl1


DZiękuje za odpowiedź sorry ale nie sprawdziłem czy był taki temat (2009/11/28 20:24)

von_trzmielke


Kliknij na "porady" a potem na "wędkarstwo spiningowe".
Znajdziesz tam sporo wpisów na ten temat.
Sam też robię woblery. Możesz je zobaczyć na moim blogu w galerii zdjęć w części "sprzęt". (2009/11/29 17:20)

von_trzmielke


Jeszcze więcej na ten temat znajdziesz w dziale "przynęty sztuczne".
Zachęcam do czytania.
I jak najbardziej popieram Twój pomysł. (2009/11/29 17:24)

u?ytkownik13410


Proponowałbym Ci jeszcze zobaczyć film z wmh pt. "Szlakiem troci i łososia" tam pod koniec filmu jest fajna wstawka- pokazane jest jak powstają woblery z czarnego. Wiadomo że artykuły dają wiele, ale jak zobaczysz na własne oczy powinno dać Ci jeszcze więcej. Poza tym przejrzyj na youtube filmiki użytkownika "pawelwobler" to też całkiem niezłe poradniki w formie filmików ;) (2009/11/29 19:19)

WOBLER-W1


Te filmiki są zrobione przeze mnie . Za jakiś czas jeszcze coś dorobię . He ciężko jakoś mi poruszać się na forum tego portalu , albo moja przeglądarka nie daje sobie rady . Jakoś inne fora mają stronkę główną na której widać wszystkie tematy . A gdzie tu jest odsyłacz powiadamiający o odpowiedzi na mojego posta ? (2009/11/30 00:14)

kobikobi1


nie ma trzeba stale śledzić forum. (2009/11/30 06:29)