Zaloguj się do konta

Własny film o wędkarstwie muchowym

utworzono: 2012/09/29 14:39
Kacper44

Witam!! Chciałbym sięgnąć rady kogos kto miał juz do czynienia z produkcją własnych filmów/filmików wędkarskich. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł zrobienia, spróbowania przynajmniej, własnego filmu o wędkarstwie muchowym głównie na nizinach. Nie ma zbytnio w polskich produkcjach czegos takiego co oddawałoby moim zdaniem ten magiczny klimat który np.potrafią świetnie oddać Anglicy. Posiadam aparat kompaktowy z możliwością nagrywania filmów dłuższych w full hd i jakosc jest naprawde ciekawa przy statywie, czy na poczatek to wystarczy? może ktoś nosi w sobie podobny pomysł ?;) pozdrawiam i czekam na wiadomości ;)
[2012-09-29 14:39]

robertxxx62

Witam ! Pomysł fajny , sam mam gdzieś jakieś krótkie filmiki z wypraw , ale marnej jakość . Ten kolegi aparacik powinien dać rady i jeśli jest zapał chęć to warto spróbować coś nakręcić na pewno nie jedna osoba będzie chciała oglądnąć , ja osobiście również ponieważ mało jest fajnych filmików o tematyce muchowej w różnych regionach polski . Tak że namawiam i życzę powodzenia w realizowaniu tego pomysłu . Pozdrawiam !
[2012-09-29 19:39]

withanight88

Chętnie bym obejrzał, choć metody muchowej nigdy nie próbowałem.
[2012-09-29 20:01]

Kacper44

Napewno rusze jak aura tylko pozwoli :))
[2012-09-29 21:39]

pawelz

Troche za pozno jak na niziny. Zeby byl ciekawy film, musisz uwiecznic troche bran i holi ryb. A wiadomo, ze najbardziej widowiskowe sa brania na sucharka. A teraz trudno o to na wodach nizinnych. No chyba ze masz pewne mety, to proboj. Ja ma nakreconych kilka filmikow z Krztyni, ale tam lipienie we wrzesniu czy pazdzierniku mozna bylo lowic na zamowienie :). Nie upubliczniam ich, bo moglyby ogladac to dzieci, a bylo kilka spadow badz pustych zaciec :).
[2012-10-01 09:10]

Kacper44

Spokojnie, nie zaczne wczesniej niż wiosna to oczywiste przecież :D to większe plany wiec nic na hura :)
[2012-10-01 13:13]

Witaj. Bardzo fajny pomysł. Ja też wypuszczam złowione ryby i chciałbym uwiecznić te wspaniałe momenty. Też myślę o zorganizowaniu sobie sprzętu do filmowania na przyszły rok i odpowiedniego oprogramowania do montażu. Polecam ci gorąco filmy z portalu www.wideopen.dk z Mortenem Oelandem (seria The Fish & The Fly). Jakość HD, świetna rozrywka i wartość edukacyjna. Płacisz 5 EUR i oglądasz przez dwa dni ile chcesz w sieci lub kupoujesz dvd, które ci przyszyłają. Bardzo "nakręcają" te filmiki.

Polecam ci kamerę gopro, którą możesz przymocować do klati piersiowej. Jest dedykowana sportom ekstrymalnym, ale w wędkarstwie dobrze się sprawdza na całym świecie.

[2012-10-04 16:08]

pawelz

Za darmo mozna poogladac na vimeo.
Wg mnie najlepszy serwis z filmami z dziedziny wedkarstwa muchowego.

http://vimeo.com/channels/flyfishing
[2012-10-04 16:23]

kalbares1

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia