Własnoręcznie wykonane woblery i spławiki

/ 3 odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie własnoręcznie wykonanych woblerów oraz spławików.

Ostatnio z kumplem postanowiliśmy wykonać trochę przynęt własnej produkcji. Efekty są coraz lepsze woblerki pracują już nienagannie, spławiki niczym nie różnią się od tych w sklepach.

Pytania:

Czy któryś z Kolegów z forum próbował wstawić swoje rękodzieło do  jakiegoś stacjonarnego sklepu wędkarskiego?

Jak właściciel reaguje na produkt typu „ w garażu Andrzeja”?

Czy 40 % na 1 sztuce to według Was dobry zarobek dla właściciela?

Proszę  wasze rzetelne opinie ta temat zagadnienia.

jezier


W różnych lokalnych sklepach widziałem samoróbki tamtejszych rzemieślników, ale z tego co się dowiadywałem to Ci goście przez kilka dobrych lat doskonalili swoje wyroby żeby wstawić to do sklepu, więc jeśli chcesz coś zrobić tylko i wyłącznie dla kasy to zapomnij. (2013/07/31 17:40)

skryty


witam ja przykładowo, raz dałem kilkanaście sztuk do sklepu, gość zamówił u mnie jeszcze 20 sztuk, podobnie jak w dwu innych sklepach w mojej okolicy. Ale szczerze mówiąc minęło już kilka miesięcy i jakoś nie mogę im zrobić, za cenę 7-8 zł szczerze mówiąc średnio mi się pali z robieniem wobków do "wędkarskiego".   (2013/07/31 18:04)

irex


Spróbuj skontaktować się ze sklepem CORONA FISHING oni sprzedają dużo rękodzieła. (2013/07/31 21:03)