Własnoręcznie robione woblery

/ 2216 odpowiedzi / 1013 zdjęć
grisza-78

Jaki rozmiar  i waga jerka? (2017/10/10 22:31)

mr szprota

nie wazylem,a dl. 80mm. (2017/10/11 17:59)

fizol

Obserwuję Was, Panowie, od dłuższego czasu i szczerze powiem, mam ochotę coraz większą na to, aby poddać pod Wasz osąd to, co spod moich dłut i z rąk wychodzi, ale póki co nie mam czym 'cyknąć' odpowiednich zdjęć; taki wstyd... Poprzeczki, która jest przez kilku z Was ustawiona dość wysoko, nie podniosę, nie namieszam też w ustabilizowanej klasyfikacji prac zdążających do wędkarskiego absolutu, zadowolę się opcją środka, zważywszy, że tego czasu, którego większości z Was, jak czytam, brakuje, mnie brakuje w dwójnasób. Mój przyjaciel, z którym pływam od czasu do czasu a to na szczupaki, a to na sandacze, złośliwie określił moje voblery fizolami i tak już zostało. Tedy za kilka dni fizole z najdalej na północ wysuniętych rubieży RP.
Pozdrawiam! 
Fizz all (2017/11/20 22:07)

igorek76

Witam wszystkich moj pierwszy jerk  plotka zrobiony tak z nudy;dodam tylko ze  zastosowalem tu metode zyroskopu,chodzi o  obciazenie juz po pierwszych testach w wodzie i pracuje znosnie pozdrawiam (2017/11/30 21:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

grisza-78

Trochę testowania było... Jerkusie spoko, popki również. (2017/12/02 21:24)

igorek76

Dzis drugi prawie skonczony jeszcze tylko zalanie oczu klejem epoksydowym i pare kapieli w lakierze ,cos ala salmo ,preferuje naturalne barwy w tygodniu moze wystrugam cos innego jeszcze pozdrawiam wszystkich (2017/12/02 22:40)