Własno ręczne spławiki

/ 73 odpowiedzi / 14 zdjęć
sebastian kluzinski

no i co tam słychać ze zdjęciami które kolega miał nam pokazać ??

No Słucham chciał Pan coś jeszcze wiedzieć ? (2012/01/28 10:10)

Olek

Proszę Uprzejmie =)
a co do dalszych czesci jak wyrabiam nie mam zamiaru pokazać ponieważ troche mi to zajęło wymyślenie wszystkie aby nie którym osobą którym na okrągło coś nie pasuje pa =)

Dobra robota, jestem pod wrażeniem, szkoda tylko że nie chcesz się pochwalić twoimi pomysłami :( proponuje przeczytać co jest napisane w temacie naszej grupy  "Wymieńmy się doświadczeniami przy wykonywaniu spławików, materiały, techniki wykonania, miejsca zaopatrzenia i własne pomysły."  nic natomiast nie jest napisane o pieniądzach i zarabianiu na kimś (kolega pomylił grupy najwyraźniej

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia

(2012/01/29 10:50)

sebastian kluzinski

Dobra robota, jestem pod wrażeniem, szkoda tylko że nie chcesz się pochwalić twoimi pomysłami :( proponuje przeczytać co jest napisane w temacie naszej grupy  "Wymieńmy się doświadczeniami przy wykonywaniu spławików, materiały, techniki wykonania, miejsca zaopatrzenia i własne pomysły."  nic natomiast nie jest napisane o pieniądzach i zarabianiu na kimś (kolega pomylił grupy najwyraźniej

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia

Kolego miałem na myśli podzielenie sie informacjami z tymi którzy sie nie czepiają ludzi twierdząc że on kupuje to , mnie to na prawde ruszyło , a co do sprzedawania , chciałem sie dowiedziec po prostu w jakich cenach chodzą dobre spławiki , nie miałem  na myśli sprzedaży , ;)

Pozdrawiam,a co do udzielania inf podałem powyżej gg , z miłą chęcią odpowiem na każde pytanie ;)

(2012/01/29 20:53)

koksik2703

A o to moje...coś (2012/01/31 19:55)

koksik2703

A o to moje...coś (2012/01/31 19:56)

koksik2703

A o to moje...coś

sorki za błędy (2012/01/31 19:57)

cocaine

Koksik a co to za cudeńka  O-o (2012/01/31 20:42)

sebastian kluzinski

Panowie nie naśmiewajcie sie :D
Kolego nie maluj lakierami do paznokci ,
jeśli chcesz moge Ci wszystko powiedzieć od Zera jak spławiczki fajne zrobić ;)
Pisz gg 8993589
:) (2012/01/31 20:58)

koksik2703

Koksik a co to za cudeńka  O-o

Cudeńka to to nie są sam się z nich śmieje. Ale chwilowo nie mam pod ręką nic innego. A po za tym sprawdzałem czy mi się to wgl. spodoba i czy to będzie opłacalne. (2012/02/01 15:08)

BlueFisherman

Koksik a co to za cudeńka  O-o

Cudeńka to to nie są sam się z nich śmieje. Ale chwilowo nie mam pod ręką nic innego. A po za tym sprawdzałem czy mi się to wgl. spodoba i czy to będzie opłacalne.

I jak jest według Ciebie ? Spodobało Ci się to i jest według Ciebie opłacalne ? :) (2012/02/01 16:48)

koksik2703

niby za wszystkie materiały na te spławiki wydałem 20zł licząc ze spławik na 4-5zł to się opłaca. Tak podoba mi się to łowienie. I dla mnie spławiki nie mają dobrze wyglądać tylko spełniać swoje zadanie!!!! (2012/02/01 19:29)

BlueFisherman

niby za wszystkie materiały na te spławiki wydałem 20zł licząc ze spławik na 4-5zł to się opłaca. Tak podoba mi się to łowienie. I dla mnie spławiki nie mają dobrze wyglądać tylko spełniać swoje zadanie!!!!

Jeżeli tak uważasz i podoba Ci się to, to tak po prostu trzymaj. :) Grunt to wierzyć w swoje. :) (2012/02/01 19:40)

koksik2703

niby za wszystkie materiały na te spławiki wydałem 20zł licząc ze spławik na 4-5zł to się opłaca. Tak podoba mi się to łowienie. I dla mnie spławiki nie mają dobrze wyglądać tylko spełniać swoje zadanie!!!!

Jeżeli tak uważasz i podoba Ci się to, to tak po prostu trzymaj. :) Grunt to wierzyć w swoje. :)

;p (2012/02/01 19:59)

sebastian kluzinski

panowie juz efekt końcowy (praktycznie bo brakuje lakierowania)
Mówcie - bardzo długi czas nad nimi pracowałem :)) (2012/02/02 22:30)

koksik2703

no, no, no... spławiki jak ta lala!

Robił ktoś lakier ze styropianu i rozpuszczalnika??? opłaca się??? (2012/02/03 15:04)

BlueFisherman

Spławiczki że ho ho. Nic nie mam do dodania. Gratuluje i ino tak dalej. (2012/02/03 18:14)

mastek98

To zdjecie przedstawia kilka splawikow mojej roboty:) Nie sa to jakies cudenka ale zawsz... Robie juz nastepna partie tylko ze z palki wodnej takze jak skoncze to wstawie kilka zdjec. Prosze o komentarze. (2012/02/04 20:05)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.