Władymir Kliczko vs. Mariusz Wach

/ 7 odpowiedzi

• konto usunięte

10 listopada w Hamburgu dojdzie do walki Mariusza Wacha z Władymirem Kliczko.Nareszcie Kliczko bedzie walczył z kimś większym od siebie. Czy według was Mariusz ma szanse pokonać Kliczkę? Wach jak do tej pory jest niepokonany ale to w końcu Kliczko.Ja stawiam na Mariusza.Mam nadzieje ze jak będzie szansa na nokaut to sie nie zawacha.

perwer

To jest serial typu : kibice pełni nadziei ,a wychodzi jak zwykle .
Mariusz to wielki chłop i dobry bokser jak kilkunastu innych w wadze ciężkiej .
Jednak na zdrowy rozum ,nic nie przemawia za wygraną Mariusza.Tutaj jedynie można podjąć dyskusje czy sie pokaże z dobrej strony ,czy będzie KO w 10 rundzie. (2012/08/23 09:47)

89krzysztof

Walczył Adamek, walczył Sosnowski, teraz będzie walczył Wach. I z tej trójki największe szanse daję temu ostatniemu. Warunki fizyczne ma, siłę też ma, zobaczymy co wydarzy się w ringu.  (2012/08/23 10:30)

xxxczokxxx

nie tak chop walka bo sa komplikacje Strona k2 chce zeby w razie wygranej Mańka Maniek stoczył 3 walki na ich warunkach przykladowo rewanz z bratem jednym i drugim .. takwięc to byłby dla niego niewolniczy kontrakt (2012/08/23 11:12)

perwer

Niestety Krzysztof ,zawodnicy którzy sparowali z Mariuszem i stoczyli walki ,zarzucają mu jedynie to że brak mu pary w łapach .Jednak Mariusz podobno dużo ostatnio spędza czasu na siłowni ,to może tej pary mu przybędzie --no i kontuzje .Mam nadzieje że żadnej do walki nie złapie ,bo trzymają sie go jak psa kleszcze. (2012/08/23 11:23)

u?ytkownik133196

Najnowszy sprzęt wędkarski , nawet 25% rabatu na sprzęt ! ! ! 
ZAPRASZAM ! ! ! 

http://daa.pl/informacje (2012/08/23 11:48)

u?ytkownik65213

Niestety Krzysztof ,zawodnicy którzy sparowali z Mariuszem i stoczyli walki ,zarzucają mu jedynie to że brak mu pary w łapach .Jednak Mariusz podobno dużo ostatnio spędza czasu na siłowni ,to może tej pary mu przybędzie --no i kontuzje .Mam nadzieje że żadnej do walki nie złapie ,bo trzymają sie go jak psa kleszcze.

Podobnież tak twierdzili co do mocy jego uderzenia. Jednak z drugiej strony  skąd te 15 KO? Chłop z takimi gabarytami jak Mariusz wystarczy że raz czysto trafi czego w tej walce mu życzę. (2012/08/23 12:15)

perwer

Niestety Krzysztof ,zawodnicy którzy sparowali z Mariuszem i stoczyli walki ,zarzucają mu jedynie to że brak mu pary w łapach .Jednak Mariusz podobno dużo ostatnio spędza czasu na siłowni ,to może tej pary mu przybędzie --no i kontuzje .Mam nadzieje że żadnej do walki nie złapie ,bo trzymają sie go jak psa kleszcze.

Podobnież tak twierdzili co do mocy jego uderzenia. Jednak z drugiej strony  skąd te 15 KO? Chłop z takimi gabarytami jak Mariusz wystarczy że raz czysto trafi czego w tej walce mu życzę.

Na początku kariery nie walczy sie z zawodnikami typu Kliczko .W dzisiejszej wadze ciężkiej są to albo dziadkowie ,albo sparingpartnerzy i kelnerzy ,którzy dla kasy podejmują rękawice .Niestety większość z nich trenuje po pracy a nie czysto zawodowo.
Z czasem zaczyna sie półka czysto zawodowa i pod górke .
Kliczko walczy z Mariuszem bo tak na prawdę nie ma za bardzo z kim .Już prawie wszyscy dobrzy bokserzy przeszli przez segregator Kliczki .Jak taki Adamek ,czy Sosnowski mieli szanse walczyć o pas ,to tylko świadczy o beznadziejności w wadze ciężkiej .Tak jak wspomniałem Mariusz to dobry bokser ,ale Kliczka to inna półka i postawie każde pieniądze że tylko od humoru Kliczki zależy czy da mu szanse poboksować ,czy sprawi że Mariuszowi odechce sie przed końcem 12 rundy. (2012/08/23 23:36)