Zaloguj się do konta

Witamy w nowo utworzonej grupie: Łowców z polsk

utworzono: 2012/01/30 20:12

Witam.
Zapraszamy wraz z Krzychem "heffedem" do naszej nowo utworzonej grupy:)Zapraszamy łowców brzan, kleni, jazi, bolków, sandaczy, pstrągów, a także okoni i leszczy, cert i innych rzecznych stworów ;) 
W naszej grupie będziemy rozmawiać głównie o łowieniu rzecznym, o woblerach, żuczkach, gumkach blaszkach, o przyrodzie, rybach i o innych cudach;) 
Zapraszamy ludzi kochających wędkowanie, obcowanie z przyrodą, a przede wszystkim ludzi kulturalnych;)Grupa będzie działać pod naszym nadzorem, będziemy starannie dbać o odpowiedni skład  grupy, a tym samym dbać o przestrzeganie regulaminu forum. 
Zapraszam serdecznie w imieniu grupy ;) [2012-01-30 20:12]

ryukon1975

Witam.

Zapraszamy wszystkich którzy łowią nad rzekami i nie tylko.

Zapraszam serdecznie w imieniu jeszcze nielicznej grupy kochających nasze Polskie rzeki.:)
[2012-01-30 20:29]

macros111

Witam.
Zapraszamy wraz z Krzychem "heffedem" do naszej nowo utworzonej grupy:)Zapraszamy łowców brzan, kleni, jazi, bolków, sandaczy, pstrągów, a także okoni i leszczy, cert i innych rzecznych stworów ;) 
W naszej grupie będziemy rozmawiać głównie o łowieniu rzecznym, o woblerach, żuczkach, gumkach blaszkach, o przyrodzie, rybach i o innych cudach;) 
Zapraszamy ludzi kochających wędkowanie, obcowanie z przyrodą, a przede wszystkim ludzi kulturalnych;)Grupa będzie działać pod naszym nadzorem, będziemy starannie dbać o odpowiedni skład  grupy, a tym samym dbać o przestrzeganie regulaminu forum. 
Zapraszam serdecznie w imieniu grupy ;)


Witam wszystkich kolegow!!!

Bardzo chetnie przystapie do Waszej nowo utwozonej grupy,oraz pogadam z kolegami na tematy naszego kochanego hobby i naszy wspolnych spraw zwiazanych z wedkarstwem .

Pozdrawiam.




[2012-01-30 22:05]

zapraszamy [2012-01-30 22:35]

robalon

Witam.

Jestem młodym forumowiczem na portalu wędkuje i mam nadzieje że pomożemy sobie nawzajem na temat połowów na rzekach.

Pare lat temu sporo łowiłem nad rzeką , ale w ostatnich latach przerzuciłem się na łowienie na jeziorach. W tym roku chce wrócić nad rzekę i będe zadowolony jeżeli w naszej grupie znajdą się ludzie którzy pomogą mi jak i innym rzecznym łowcom w poznawaniu nowych technik .

[2012-01-31 08:25]

gtsphinx

Witam wśród rzecznych poławiaczy ;) [2012-01-31 09:15]

obcy91

:) [2012-01-31 09:30]

covent

Hi:) [2012-01-31 09:46]

kwasek

Po to jest ta grupa:) by doradzic, pomoc i wymienic sie doswiadczeniami. pytaj smiało kolego a napewno uzyskasz wskazówki [2012-01-31 09:48]

ryukon1975

Oczywiście ,jak masz kolego jakieś pytania to pytaj. Możesz pisać w tym wątku lub założyć nowy,w grupie jest już kilka osób więc odpowiedzi nie braknie.:)
[2012-01-31 09:55]

ZanderHunter

:) [2012-01-31 10:05]

JKarp

CześćWitajcie :-)Coś tam o zanętach chyba wiem a i feeder rzeczny nie jest mi tak całkiem obcy.Janusz JKarp [2012-01-31 10:12]

Witam.

Wędkuję głównie w rzekach i cieszę się, że powstała taka grupa. :)

[2012-01-31 10:53]

KLEPA683

siemka to co łowimy [2012-01-31 11:00]

jarekk

Witam kolegów z nowej grupy. Widząc skład moderatorów spodziewam się dbałości o dobrą atmosferę na grupie ;) [2012-01-31 11:13]

ryukon1975

siemka to co łowimy



Co łowimy?:)
Raczej jak łowimy? Metr śniegu na brzegu,stromym zresztą ,lód,i mróz.:)
Dziś czekamy na wiosnę,może nie kalendarzową ale tak przynajmniej jak było jesienią na miętusach do -5 *. Nie -25 *.:)
[2012-01-31 11:18]

Pitbul

Witam Kolegów :)Jak tylko troszkę zima odpuści to chętnie o przeżyciach na Bobrze, Kwisie i Odrze popiszę a o innych rzekach poczytam.Odczucia identyczne jak @Jarkak.T.
[2012-01-31 11:24]

kwasek

a propo miętusów,nigdy ich niełowiłem. a wiem ze znajomi poławiali tylko ze ja jakos nie miałem ochoty spadzac nocki jesienia. jaka metoda dla Was była lepsza żywiec(trupek) czy spining?i gdzie noca wychodzi mietus? po opasce? na spokojna? plytsza czy głeboka? [2012-01-31 11:26]

ryukon1975

a propo miętusów,nigdy ich niełowiłem. a wiem ze znajomi poławiali tylko ze ja jakos nie miałem ochoty spadzac nocki jesienia. jaka metoda dla Was była lepsza żywiec(trupek) czy spining?i gdzie noca wychodzi mietus? po opasce? na spokojna? plytsza czy głeboka?

 

Nigdy nie złowiłem miętusa na spinning.
Tak jak raczej nie spędzam jesienią całej nocy nad wodą,pierwsze 3-4 godziny po zmroku są najlepsze.Metoda jaka łowię to feeder a przynęty to fileciki z wcześniej złowionych ryb.
Miętus jak żeruje jest bardzo aktywny,pływa można powiedzieć wszędzie.Jednak preferuje u mnie twarde dno i dobrze natlenioną "żywą wodę".
[2012-01-31 11:31]

JKarp

CześćMiętus to raczej tylko trupek lub robale ( mięsko ).Kilkukrotnie byłem na takiej zasiadce z miętusem w roli głównej.Miejsce było głębokie z twardym dnem na spowolnieniu przed kamienną główką. Zdecydowanie lepszą i selektywną przynętą był trupek.Miętus bierze tylko raz sygnalizując to takim leniwym " dyń, dyń " i więcej nie powtarza dlatego należy nawet bez brania kontrolować wędki.Łowiłem na Narwi 9 lat temu. Największy ok 1,5kg :-) ale ten nie brał zbyt leniwie ale żeby aż tak agresywnie to też bym nie powiedział.Janusz JKarp
[2012-01-31 11:38]

Bernard51

Krzysiek i Norbert to sie chwali jestem za 1111100%
[2012-01-31 11:45]

Tu mają wstęp tylko kulturalni ludzie;), tu nie ma miejsca na brudy i negatywne emocje.  Wszystkie takie zachowania będziemy kontrolować i nie dopuszczać do łamania regulaminu. Sympatycy pewnej grupy są tu nie mile widziani i nie ma tu dla nich miejsca.

Zapraszam wszystkich rzecznych łowców ;) [2012-01-31 12:09]

kwasek

znajomi łowiac sandacze po zmroku mowili ze trafil sie i mietus, ponoc bardzo szmaczna ryba:) jedyna dorszowata w słodkiej wodzie.tej jesieni bede musiał spróbowac. jak mowilem łowie głownie na ciezki spining ale lubie siasc na żywca a dokładniej filecik za sandaczem,po opasce na materacu.twarde kamieniste z faszyna najlepsze dla mnie łowisko mętnookich a na przynete stosuje ukleje lub płotke tylko ze najpierw ja usmiercam, odcinam głowe i ogon. pozostaje taki prostokat, ktory nabijam napojedynczy hak. robie tak bo czesto przy calej rybce trudno zaciac a tak to połykaja od razu [2012-01-31 12:22]

DelTor0

Powitac :)))) [2012-01-31 12:24]

dealer081

Witam koledzy,coprawda o wedkowaniu rzecznym nie moge zbyt wiele powiedziec,dlatego ze nie mialem jeszcze okazji na takie wyprawy,lecz czytajac posty na temat brzan,jazi,pstragow itp. Jestem pewiem ze wybiore sie w tym sezonie na takie wyprawy. Tak wiec pewnie nie raz zadam tu pytanie do expertow na temat tych ryb i przygotowan do tych polowow . Pozdro [2012-01-31 14:28]

MareKs

WItam serdecznie,
czy znacie może jakąś pewną miejscówkę na miętusa na Warcie (Poznań) lub Odrze (Wrocław) ? Nigdy go nie złowiłem jeszcze a nwet nigdy nie widziałem na żywo więc chyba nie występuje na tych odcinkach, na których normalnie łowię.

pozdrawiam
[2012-01-31 14:48]