Zaloguj się do konta

Witam wszystkich, nazywam się Jacek, obecnie miesz

utworzono: 2011/04/11 20:31
Lechu75

TIAAA a Wy juz wmieszaliscie w to Słodowego i  Mc gyvera :D
[2011-04-13 20:43]

marek-debicki

Odpowiem skromnie! Nie miałem i nie będę miał nigdy!!! zamiaru umkniejszania żadnemu Koledze zasług i wiedzy, tym bardziej specjalistom.

 Na tym forum wielu z nas przedstawia swoje prywatne odczucia (nawet czasami dziwne, ale osobiste). Blogi, felietony i opinie. To nie są "porady"

Osobiście podniósł mi ciśnienie komentarz  do mojego skromnego felietonu!!! "Wyprawa na Irlandzie Lough Derg", w którym napisałem m.in.

"Spędziliśmy z przewodnikiem Pawłem rewelacyjny dzień. Prawie siedem godzin dobrej nauki spinningu i trollingu w połowie marca! Pstrąg Pawła wprawił nas w osłupienie. Łódź przy silnym wietrze i sporej fali jaką mieliśmy w drugiej połowie dnia, na moje oko dobrze ponad 50cm, trzymała się na wodzie znakomicie. Ponadto poznaliśmy nowe przynęty, techniki ich uzbrajania , mamy za sobą pierwsze praktyczne próby z jerkami. Jednym słowem super przygoda. Ja na pewno tu jeszcze jesienią wrócę i mocno będę namawiał Jurka.

Teraz komentarz Kolegi

"Za wcześnie? na co??? ryby biorą świetnie: http://www.fishingireland.pl/aktualnosci/widok-newsa/article/pstrag-potokowy-91cm-naszego-goscia.html
[2011-04-02 23:54"

Pozostałe kwestie tak jak Kolega przytoczył.

Mam nadzieję, że nic nie nakłamałem.

Zawsze jestem w stanie przyznać się do błędu, ale jednocześnie proszę o uszanowanie tych "biednych żuczków", którzy mają mniejszą wiedzę w niektórych sprawach i czasami opiszą swoje faktyczne, aczkolwiek nieudane przeżycia sek..... .

 

[2011-04-13 22:46]

zbynio5o

E,tam. Co to za sarkazm. Nie ma sie o co obrażać i tym bardziej  na forum rozgłaszać :)))

Za to Ty Marek, napewno jesteś lepszy w wędzeniu węgorzy, zgadza sie ?

Ale żeś mi ślinianki podrażnił tym artykułem. Pozdro.

[2011-04-14 00:15]