Zaloguj się do konta

Witam na stronie koła 21

utworzono: 2010/01/10 15:22
arni19703

W imieniu zarządu koła witam i pozdrawiam wszystkich gości oraz wędkarzy koła  nr 21 w Zawichoście. Dziękuję osobom, które dopisały się do naszej społeczności. Zapraszam do wspólnego tworzenia naszego serwisu. Oczekuję propozycji: artykułów, humorów, opowieści z wypraw wędkarskich, mile widziane FOTO. Materiały proszę przesyłać mailem na adres: pzw.zawichost@o2.pl.

Wszelkie propozycje, problemy proszę zamieszczać również na naszym FORUM...  gdzie istnieje możliwość opiniowania czy dyskusji. Życzę dobrych połowów. Pozdrawiam.

[2010-01-10 15:22]

straznik2

No zobaczymy czy ktoś ,coś napisze ciekawego na forum ,bo nad wodą to tematów niebrakóje do narzekania [2010-01-14 17:56]

arni19703

Masz rację. Nad wodą  i za plecami jest wielu mądrych... mających wiele do powiedzenia. Do roboty nikt nie che się angażować. Tak to już jest. Kłusoli tak jak pilonwaliśmy kiedyś... to i dalej trzeba. Szkoda, że ornitolodzy przez 28 lat(tyle należę do pzw) nigdy się nie interesowali tymi sprawami. A ptaszki zawsze były. Nikt wtedy nie interesował się, że są wysypiska śmieci na brzegach Wisły. Co zrobili z kałem tzw "MAJEWSKIEGO" Ja się zastanawiam czy w tym całym temacie faktycznie dla nich są ważne te ptaszyny. Żeby ich dobrze chronić, można było zastosować inne rozwiązania. A najważniejsze dbać o nich już od 28 lat /ozczywiście tyle ja pamiętam/ Zobaczymy co z tego wyniknie.

Pozdrawiam.

[2010-01-14 19:04]

straznik2

W takim ępie to kałek szybko zostanie zasypany ,bo co roku go ubywa .Śmieciami by sie lepiej zaieli bo w końcu te ptaszki,zamiast robic gniazda z traw i patyczków ,to będą cie wyklówac w puszkach i staryhch oponach.Narazie bo mnie nerwa wzieła. [2010-01-15 08:13]