Witam i proszę o pomoc

/ 4 odpowiedzi
witam kolegów po kiju,
zwracam się do was z nietypow± pro¶b± gdyż:

wzi±łem udział w konkursie na tvn24.pl > bierzcieikręccie.com > zakładka konkursy> relacja z wydarzenia 

wybrano mnie do finałowej czwórki a że gra jest warta ¶wieczki (nagroda pieniezna) zwracam sie do was z pro¶b± o głosy 

mój film to akcja ratowników TOPR na Giewoncie
aby zagłosować należy 1. Wej¶ć na stronę http://www.bierzcieikreccie.com/register2. Po rejestracji i kliknięciu w mailu linka aktywuj±cego zalogować się na swoje konto(prawy górny róg "zaloguj sie") i wej¶ć w zakładkę "konkursy" (u góry ekranu, na czarnym tle)3. Wybierz ostatni konkurs z tej strony czyli " relacja z wydarzenia "4.Pod miniatur± filmu pt. " akcja TOPR na Giewoncie" naci¶nij "ogl±daj i głosuj"5. Pod ekranem filmu, po lewej stronie masz przycisk głosuj, klikn±ć go
jeżeli kto¶ ma chwilę wolnego aby zarejestrować się na stronie i oddać głos to wielkie dziękinaprawdę nic nie kosztuje ( max 5 min) a mi może bardzo pomóc.
Dzięki wielkie za głosy i pozdrawiam
rysiek38


obejrzałem i ode mnie masz głosik a ty jak możesz to wejdż na mójblog i ewentualnie skomentuj (2013/04/07 18:02)

chrostek


ok dzięki, wejdę wejdęliczę też na głosy innych kolegów po kiju  :)i dzięki (2013/04/08 00:40)

chrostek


ponawiam pro¶bę, mam czas do 16 kwietnia, każdy glos jest dla mnie ważny, dzięki (2013/04/08 22:15)

wacek36


Film obejrzałem i oddałem głos  (2013/04/10 22:01)