WITAJCIE - 2015

/ 1881 odpowiedzi / 292 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

bluehornet


Kowal - źródło dokumentu i adres z umieść na stronie z yt :) (2016/11/07 15:07)

Kowal73


..nooo, to też dobre :)  Dzięki Grześ :))))))) (2016/11/07 15:35)

niutek40


Dzieki Krzysiu, pozdrowienia dla POŁUDNIOWCÓW 

 
(2016/11/07 22:43)

niutek40


..nooo, to też dobre :)  Dzięki Grześ :)))))))


Bywa i tak :)

 

  (2016/11/07 22:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

niutek40


Pozdrawimy Was serdecznie :)
 
(2016/11/07 23:22)

Kowal73


Hejka, hejka :) Powitać powitać ....
 Ja tu na chwilkę się użalić, ostatnie już połowy jak wspominałem, zimno, szybko się robi cimno hihi, i nic nie bierze.
Coś w modę weszło spuszczanie wody ze zbiorników, na tym którym łowię pewno dopiero na wiosnę się wybiorę.
  ......ostatni żut na ciężko na "żywca", i konserwóję wędziska :) No, chyba, że rekreacyjnie mnie tam gdzieś, i to nie spustą ręką zaproszą :)))) (2016/11/10 17:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Do czyszczenia oraz konserwacji wędzisk i kołowrotków wykorzystałem wolne okno podczas ostatnich deszczów. Pomimo że rzeka "zablokowana" wysokim stanem wody mogę powiedzieć że dziś rano rozpocząłem nowy sezon. Szkoda tylko trochę że ryby go jeszcze nie zaczęły. :))) (2016/11/10 18:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


   Hoho, widzę Krzyś, że masz tam piękne łowiska, no i woda wysokoscią sprzyja, co prawda, że rybka nie współpracuje aleeeee..."cierpliwi zostaną wynagrodzeni". Umnie woda malutka, co najgorsze to, to, że zapore otworzyli i wodę spócsili, jeśli górą to pół biedy, a jak na maxa dołłem to i ryba też leci....ehhhh, troszku się zasmuciłem..
   ...,a dawaj tam do Ciebie namiary, to już letę hihi :) (2016/11/10 21:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Drogą kąpiel sobie kolega zafundował :)) (2016/11/18 17:58)

Kowal73


Grześ Sto lat Sto lat , niechaj żyje nam :) (2016/11/18 21:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Powitać :)
 hmmm, Andrzejki, Andrzejki a tu nic !?... a jak tam u Was wrózby?, no te z wosku, podtrzymujecie tradycję, czy to już wszystko jak pochód pierwszo- majowy w piz....u ?  Moja wróżba na przyszły rok tooooo  siedzę nad wodą, na jakims konarze, ,,,jeno mnie w ręku wędki coś brakuje hihi :)
          Pozdrowionka śle tu dla nas wszystkich  Zbynio  "Zbynio5o" , zajrzy tu niebawem :)
Wspominałem, że już nici z wędkowania ale ta choroba jednak nie ustepuje i ......pojechałem, szczupaka złowiłem, hehe przechytrzyłem go i do ataku mej błystki sprowokowałem :) (2016/12/02 21:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


..ta wróżba hihi,,,nie weszła jakos za pierwszym razem :) (2016/12/02 21:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik146847


Powitać tu wszystkich zaglądających , widzę Kowalu że nie odpuszczasz wędkowania , pogratulować szczupłego i aby tak było do końca sezonu . U mnie szału nie było ale cosiko tam połowiłem (2016/12/04 06:34)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Powitac powitać, jeszcze w tym starym roku bo nowy szybko się zbliża, a jak tu widac to tłłłłłoczno tu, że hejjj hihi :)
 Widze Sławku, że też poławiasz, rybka współpracuje, pogratulować wytrwałosci i walke z tą naszą chorobą hehe :)
 ....moja wciąż nie ustępuje, musiałem jeszcze w ostatni dzień listopada wyjść i jak to powiadaja "pomoczyć kija"
Pozdrole dla wszystkich :)
  (2016/12/20 23:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik146847


  Widze Sławku, że też poławiasz, rybka współpracuje, pogratulować wytrwałosci i walke z tą naszą chorobą hehe :)

Kowalu u Ciebie to już choroba , ja już przebijałem się przez lód aby trochę jeszcze połowić , ale brodzić ,  brybrybry

Co do ryb to jest słabiej jak w zeszłym roku ale nie płacze nad tym , to znaczy nie poddaje się i trzeba wyciągnąć w nioski na pszyszły rok


Tak po za tym to wszystkiego najlepszego
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!       
Dla wszystkich na wędkuje .pl
   
  (2016/12/21 20:34)

Kowal73


Powitać w nowym roku hehe :)
 Lód tylko 5cm.... hmmmm, lepiej nie wchodzić dalej, jedynie co mogę to jeszcze browarka zchłodzić :) 
Pozdrowionka dla zaglądajacych :) (2017/01/05 10:39)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


...spacerek też wskazany, i to bez wędziska hehe :) Spraszam nad wodę, a popatrzeć sobie gdzie wiosną połowię !?
Zapowiadają duże mrozy, to na lód też pewno połowić się wyskoczy. To jest akurat zbiornik sztuczny "Próba", jest tu jeszcze szczupak, sandacz, karp i drobnica....rzeka płytka i wciąż rybki tam mało widać.
  (2017/01/05 11:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Pozdrowionka od wujka dla Aniuszki :))   A może na scupoki do Szwecji ? (2017/01/08 15:16)

Kowal73


...hehe, Zbynio wujcio....są tam scupoki, a coooo, ale ja tam nie zajade, mnie tu sie kurka wodna podoba, a najbardziej na Pławkach hehe :)
...a tu se bede wędkował hihi :)...Pozdrole Zbynio, niedaleko wiosna i znów my sie spotkamy :) ..Czzesia trza wyrwać z zimowiska hihihi :)


  (2017/01/09 22:34)

zbynio5o


Stary niedżwiedż mocno śpi..... :)) (2017/01/09 23:45)

Kowal73


Stary niedżwiedż mocno śpi..... :))

   .....bo ja wiem !? hihi ....jeno tele zapodać i wszystko wiemy hehe :) tak se ja pomyslał, że znów zlocik zrobimy kiedy :) (2017/01/11 21:57)