WITAJCIE - 2015

/ 1881 odpowiedzi / 292 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73

hejka, hejka,,, muszę się pochwalić zdobyczą którą już od nie dawna nie gosciłem na moim zestawie :) 
Jest to szczupak który wziął na ciężko na rosówe, nie było by nic dziwnego, gdyż obok, postawiony był piękny żywiec hehe :)
  Krzyś, jak tam połów?, myslę, że w koncu wyruszyłeś?
Sławku, dzięki za pozdro wędą...Machaj wędą ryby będą :)
Jaca,,,......aaa,,yyyy, już nie będę wkurzał    hehehe :)))) (2016/07/23 17:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975

Zbyszku wyruszam codziennie bez wględu na warunki, brania ostatnio zmienne. (2016/07/24 03:33)

użytkownik146847

Witam panowie , Kowalu pogratulować szczupłego , miałem podobny przypadek tylko jeszcze bardziej dziwny bo wzioł o północy na kilka mad+kawałek rosówki+jedno ziarno kuku . Ryukon zazdroszczę Ci czasu który poświęcasz na wędkowanie , u mnie pozostaje tylko sobota , niedziela . Miałem tydzien urlopu ale pogoda popieprzyła mi plany i tylko raz byłem na wędkowaniu . Jeszcze raz gratulacje i połamania (2016/07/24 16:52)

Kowal73

Powitać :)
 Krzyś, niezła miejscówka, na suma tam zasiadkę trzeba zrobić :)
hehe, Sławku,to naprawde dziwny przypadek, a powiadają , że na szczupala to ino żywiec i blacha hehe :)
W wolnej chwili jadę nad wodę i poławiam sumiki ino małe, napawam się nadzieją, że i dużego kiedyś złowię. Byłem nad Odrą, swego czasu tam poławiałem sumy, ale teraz nic, kompletnie nic,, :(
Pozdrawiam wszystkich :)))                                       nawet żadnej fotki kuźwa nie mam hehehihi...
  (2016/08/02 20:33)

ryukon1975

W tym roku chyba suma sobie odpuszczę całkowicie. Czas przypomnieć sobie stare dobre czasy i połowić coś tak konkretnie czyli dużo dużych ryb. Sum niestety zabrałby mi zbyt dużo czasu ich kosztem. Ogólnie ostatnio nie jest źle coś się łowi.:)) Może w przyszłym roku jednak najpierw muszę skompletować w pełni ukierunkowany zestaw na suma nie mam zamiaru łowić stosując półśrodki dlatego że koniec może być tragiczny. Chyba bym się za taką głupotę skrzywdził gdyby po tygodniu czekanie ryba życia mi poszła bo kij za słaby czy plecionka za cienka.:) (2016/08/03 03:39)

Kowal73

Powitać :) 
 UuUuuu, dawno mnie tu, jak i wszystkich widać długo nie było hehe :)  
..a podziekować chcę znajomym za utrzymywanie kontaktu na tele jak i na poczcie @. tutaj na zapytania odpowiem w między czasie bo ich mnustwo, proszę o cierpliwość, acz kolwiek, dopiero dziś mam czas i wenę na zerknięcie tu.... no wiecie..WAKACJE hehe :)
Pojezdziłem, pozwiedzałem, nowe miejscówki na jeziorach poznałem, z rybaczki jak i z wypoczynku zadowolony, wypoczęty odmłodzony  :))))))))
     Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam zdrówka i przygód :)
  (2016/08/22 17:59)

bluehornet

Miru nawijaj ;)
  (2016/08/25 21:04)

zbynio5o

Okopowyć sie trza, weki robić. Putek szaleje a pitać nie ma kaj :))
Witom Chopy ! (2016/08/25 23:33)

użytkownik187993

Miru nawijaj ;)

Witaj, czasu coraz mniej, byłoby co nawijac ale z tym czasem zresztą tak jak u innych jest go za mało. 
  (2016/08/28 11:41)

bluehornet

Takie tam...
Starsza pani zatrzymuje się przy wędkarzu, który właśnie złowił rybę i zdejmuje ją z haczyka.
- Biedna rybka! - szepcze staruszka.
- Proszę pani! - mówi wędkarz - Nigdy by jej się to nie przytrafiło, gdyby niepotrzebnie nie otwierała pyska.
  (2016/09/03 23:20)

jacenty75

blu, teraz chyba wszyscy tutaj boją się coś powiedzieć (napisać) (2016/09/09 11:47)

użytkownik187993

Witajcie wszyscy :) tylko chwilunia i znów spadam ................. (2016/09/14 18:23)

Kowal73

Powitac wszystkich :) 
 Rybaczka jakoś już z węgorzem i sumem nie idzie, jesień kroka mi tu dało i lato wygnało, noce coraz to chłodniejsze, szczupaka mnie pozostało poczukać wreście :)  Pozdrowionka dla całej rodzinki  "Witajcie" :)
  (2016/09/19 17:00)

kaban

No chłopie toż to lokowanie produktu :))) (2016/09/19 20:26)

zbynio5o

Aleś kozak. Zupa dobra, co ?   Na suma to do kościoła :))
  (2016/09/20 12:52)

Wedkarstwo DW

Witam  serdecznie jestem tu nowy mozna wiedziec gdzie mozna zalozyc blog relacje z swoich wyprawy ..
pozdrawiam ;) (2016/09/23 11:40)

CZzesio

Dzień dobry  jak nie wiem co :) Nareszcie udało mi się, a właściwie starczyło cierpliwości żeby się zalogować na "wedkuje" ....
Pozdrowionka dla Wszystkich piszących , czytających i tych co "FEJSBUKOWI"  dusze zaprzedali  .  Hehhh podobno dzisiaj jest ostatni ciepły weekend tej jesieni ....
Może byśmy "polokowali jakieś produkty ....;P  (2016/10/02 13:38)

Kowal73

Powitac powitać, gdyby nie ten szum wody to bym tu jeszcze tak prędko nie zawitał hihihihihii :) 
Czzesio to wodę na wszystkie sposoby wykorzysta, i to jak widać w dobrej intencji hehe :)
 A zrobiłem sobie pare dni wolnego, także posiedziałem nad jeziorkiem, powędkowałem i pontonikiem, poduszką popływałem !? hehe :)
Pozdrawiam również wszystkich, nowych tu, i starą ekipe :)
  (2016/10/02 21:54)

użytkownik146847

Powitać wszystkich na wędkuje i wtym pokoju , ale nie mogłem się oprzeć ciekawości co tu wstawił Czesio , Kowalu pogratulować sandała , jesień idzie to znaczy już jest i worek się powoli  rązwiązuje , tu mały dodatek całodziennym pływankiem
(2016/10/02 22:31)

CZzesio

Powitac powitać, gdyby nie ten szum wody to bym tu jeszcze tak prędko nie zawitał hihihihihii :) 
Czzesio to wodę na wszystkie sposoby wykorzysta, i to jak widać w dobrej intencji hehe :)
 A zrobiłem sobie pare dni wolnego, także posiedziałem nad jeziorkiem, powędkowałem i pontonikiem, poduszką popływałem !? hehe :)
Pozdrawiam również wszystkich, nowych tu, i starą ekipe :)

OOOOOOOOO   QQQQQQQQQQQ  AAAAAAle ryba  ...nooooo  pogratulować Zbychu,  pogratulować :)
Warto by  to oblać

(2016/10/03 18:45)

CZzesio

Powitać wszystkich na wędkuje i wtym pokoju , ale nie mogłem się oprzeć ciekawości co tu wstawił Czesio , Kowalu pogratulować sandała , jesień idzie to znaczy już jest i worek się powoli  rązwiązuje , tu mały dodatek całodziennym pływankiem

Witam wieczorową porą :) Sławku na taką "piwną karuzelę" to juz trochę chłodno ale latem muszę sobie coś takiego zainstalować  :) a żeby było ciekawiej to dołoże drugie takie cóś :)

https://youtu.be/4ren2525XFM (2016/10/03 18:59)