Zaloguj się do konta

WITAJCIE - 2015

utworzono: 2015/01/03 08:07

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Jędrula

Japier...! Kurde , oglądajcie jutro pogodę leszczyska to zobaczycie :) [2015-01-09 21:30]

jacenty75

Japier...! Kurde , oglądajcie jutro pogodę leszczyska to zobaczycie :)

No, u mnie +9C ma być - piękna zima. [2015-01-09 21:49]

robban

Witajcie koledzy i koleżanki :) [2015-01-09 22:18]

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana :). Na Mazurach dziś nadal spokojnie no i na plusie :). Jędrula jak tam u Ciebie z pogodą? W mojej miejscowości jakieś anomalie pogodowe to rzadkość.

Taki dowcip wpadł mi w oko i tą naszą pogodę można by porównać do kobiet ;))).
Pewien człowiek spacerował sobie po plaży, gdy zobaczył całą zakorkowaną butelkę. Rozejrzał się dookoła i nie widząc nikogo otworzył ją. Z butelki wyfrunął Dżin i odzywa się w te słowa:
- "Dzięki twojej uprzejmości jestem wolny! Spełnię jedno twoje życzenie, ale tylko JEDNO!"
Mężczyzna pomyślał i mówi:
- "Zawsze chciałem spędzić wakacje na Hawajach, ale boję się samolotów, a na statkach dostaję klaustrofobii i choroby morskiej. Gdyby jednak był dojazd autostradą, to bym sobie pojechał."
Dżin zastanowił się i mówi:
- "Chyba nie DA RADY. Ocean jest za głęboki, za dużo materiałów by było potrzeba. Czy nie możesz wymyślić czegoś innego?"
Mężczyzna pomyślał jeszcze chwilkę i mówi:
- "Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie zastanawia. Chciałbym zrozumieć kobiety, co je rozśmiesza, czemu płaczą bez powodu, czemu mają taki temperament i w ogóle wszystko."
Dżin zamyślił się
- "Chcesz mieć na tej autostradzie dwa, czy cztery pasy?"
[2015-01-10 10:15]

Jędrula

Wczoraj wichura i burza z piorunami , widok bezcenny . W ubiegłym roku w lutym też zastała mnie burza ale tym razem w Rydułtowach , piorun walnął tuż obok samochodu , kumpel który jechał ze mną nie odzywał się przez kilka pierwszych minut hehe , miałem ubaw :) [2015-01-10 12:55]

Kowal73

Witam :)

Ale u mnie pogoda też, nie zadowalająca, no cóż, nie połowi się w tym roku ryb z pod lodu..
                                 [2015-01-10 13:13]

Wczoraj wichura i burza z piorunami , widok bezcenny . W ubiegłym roku w lutym też zastała mnie burza ale tym razem w Rydułtowach , piorun walnął tuż obok samochodu , kumpel który jechał ze mną nie odzywał się przez kilka pierwszych minut hehe , miałem ubaw :)

W samochodzie podobno bezpiecznie .... przed pioronumi , ale moze nie przed tymi zimowymi ? [2015-01-10 13:19]

Kowal73

Tak, na te pioruny to trzeba uważać, choć nie wiadomo z skąd i kiedy walnie :

[2015-01-10 13:30]

zbynio5o

Dzień dobry,u mnie +10 normalnie Hawaje :) [2015-01-10 15:18]

u jedrusia wyładowania - schował sie do schronu [2015-01-10 16:49]

Dobry wieczór wszystkim , Markus przypomniał mi pewną historię , (schował się do schronu)  kiedyś   kiedyś tam , ustawiłem się z pewną powiedzmy koleżanką , no i widzi u mnie tatuaż i pyta się czy jeszcze jakieś mam , odpowiedziałem że tak , a gdzie , no na lewym pośladku biegnącego Hitlera , nie mogła wytrzymać z ciekawości i niestety musiałem spuścić slipki niżej aby zobaczyła , po chwili stwierdziła że tam niema Hitlera , odpowiedziałem że pewnie pobiegł do schronu , ja nie mogłem wytrzymać ze śmiechu a ona stwierdziła że jestem niepoważny i poszła do domu [2015-01-10 18:05]

Kowal73

Sławku, ja bym na twoim miejscu tak prędko jej nie puścił, szukał bym z nią dalej, tylko tym razem ino tego schronu hi,hi,hi :))) Podkręciło by to zabawę, kto wie!?... co w tym schronie by jeszcze znalazł  :))

[2015-01-10 20:44]

zbynio 33

Dobry wieczór :). Na Mazurach ciemno i bez wody. Jędrek wykrakał :))). Na agregacie jadę :). Błyski i u mnie było widać :). [2015-01-10 20:52]

Kowal73

Dobry wieczór :). Na Mazurach ciemno i bez wody. Jędrek wykrakał :))). Na agregacie jadę :). Błyski i u mnie było widać :).

Zbynio, super masz agregat, ja mam ino taki ekologiczny i też jestem bez żadnych strat :)

[2015-01-10 21:18]

zbynio 33

Zbyszku no musiałem kupić bo bez prądu się nie da;). 

Ma to też swoje plusy;). 
Sławomir, a nie trzeba było powiedzieć dziewczynie, że ten tatuaż to jednak gdzie indziej masz? Może też była by ciekawa :))). [2015-01-10 21:53]

niutek40

Siemanko ;)
Kurna u mnie tak wieje, że jak nalałem sobie wody do wanny, by się wykąpać , ta taka fala się zrobiła, że wejść się boje,  

[2015-01-10 22:01]

Kowal73

Witaj Niucio,, trza było za sobą pierw drzwi zamknąć, a potem chlup do wanny :)))
Teraz to wrażenie chociaż jakbyś z łodzi wędkował:))) Ja na rybkach już miesiąc nie byłem.

Zbynio, u Niucia świece odpadają , za bardzo wieje :)))) no...ale zamiast wody......:)))))))

[2015-01-10 22:11]

niutek40

Zbyszku drzwi zamknąłem, ale okno uchylone nieco było. Kurna ktoś tu te nieszczęścia nam sprowadził , nie  będę  głośno mówił kto to, ale jak tego "najprzystojniejszego" piorun trafi, to sam sobie to wykrakał i to jego wina:)))))   [2015-01-10 22:20]

niutek40

Dobry wieczór :). Na Mazurach ciemno i bez wody. Jędrek wykrakał :))). Na agregacie jadę :). Błyski i u mnie było widać :).

Zbychu co tam słychać na Mazurach, trza było za prąd płacić regularnie tobyś teraz z agregatem nie siedział. Pozdrowiono dla Mazur krainy mojej żony ;)

[2015-01-10 22:24]

zbynio 33

Witam szanownego kolegę Niutka :). Na Mazurach stara bida;). Za prąd się nie płaci to choć romantycznie jest i może córeczki się w końcu dorobię;)))). Mam tu dowcip a propos braku prądu http://www.dowcipy.jeja.pl/3958,w-pracy-przy-kawie-rozmawiaja-dwie.html [2015-01-10 22:47]

niutek40

Zbvynio  dobre! :))))))  [2015-01-10 23:03]

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana :). Na Mazurach dmucha niemiłosiernie. Niutek my tu gadu gadu,a zapomniałem podziękować za pozdrowienia:). Również pozdrawiam, a swoją drogą to jeśli Twoja żonka z Mazur to samo przez się, że to najwspanialsza kobieta na świecie;)))). Moja ze Śląska :(((. [2015-01-11 06:08]

zbynio 33

Żarcik z tym, że ze Śląska i z buźkami :(((( ;). Na Mazurach fazy brak i wody nadal nima :).
[2015-01-11 09:45]

zbynio 33

Tak, na te pioruny to trzeba uważać, choć nie wiadomo z skąd i kiedy walnie :

Zbyszku mam pełna wersję całego zdarzenia :)). Farciarz ;).

[2015-01-11 09:57]

Jędrula

Dobry dzionek . Widzę , ze wichury i piorunki poszły w głąb kraju . Niestety jak podają wiadomości dla niektórych to wcale nie było śmieszne ani ładne . [2015-01-11 10:38]