WITAJCIE - 2015

/ 1881 odpowiedzi / 292 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio5o

Już jestem, kolacje żonie zapodałem bo z pracy wróciła. Halibut pyszny jest, u mnie na Pławkach jest smażalnia, czasem wyskoczymy na taki obiadek ale tylko czasem hehe. (2015/01/07 22:35)

CZzesio

Mmmmmmmmmm  ...taki halibucik gorący ,świeżutki prosto z jeziora to jest to ;P
                                                 (2015/01/07 22:53)

jacenty75

Witam,Ładnie zapachniało wędzona rybką (żeby nie było, że % mnie zwabiły):)))
CZesio czyżbyś miał kiedyś jakieś bliskie spotkania z jeziorową odmianą halibuta?:)))
To ja może jeszcze od siebie swoje belonki podrzucę?
P.S. Zbychyu Kowalu chwilę mnie nie było a Ty już o cały rok się "posunąłeś":)) - wszystkiego dobrego:) (2015/01/08 09:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio

Witam :) D.G. -3* i rośnie ;)

Jacku to specjalna odmiana halibuta pławnowickiego wędrownego ;))  introdukowana na potrzeby Zbynia (2015/01/08 10:29)

zbynio 33

Dzień dobry:). Na Mazurach dziś piękna zimowa aura :). Tak człowiek się napatrzy na te wspaniałości i weź później człowieku nie jedz ;). Jak mnie bedzie moja gonic od lodówki to zwalę na was...;)))). Zbyszkowi Kowalowi widać się pozmieniało, a tylko o roczek sie postarzał. Ino barszcz z uszkami zapodał i goloneczkę :))), a nic na trawienie hmm ?;))). (2015/01/08 10:40)

jacenty75

Jacku to specjalna odmiana halibuta pławnowickiego wędrownego ;))  introdukowana na potrzeby Zbynia

Się tak zaczynam zastanawiać co Wy tam na Pławkach spożywacie/zażywacie/aplikujecie bo palicie zapewne ognisko? Ale po efektach (halibut pławnowicki wędrowny) widać musi być skuteczne:))) (2015/01/08 11:46)

Kowal73

Hejka, hejka, :)   Można powiedzieć że jestem  już wyzdrowiany hihihihi:)
 No,no, ale zapachy, normalnie czuć rybką :)....czyżby No kill potem, a grill tera ? Wchodzę hehe :)Ja osobiście lubię zjeść jak i łowić tą rybkę jaką jest szczupak, inną rybką też się zadowolę, ale...., tą bardziej jakoś tako :)
Witaj Jaca, widzę że ze Zbyniem super wędzareczki macie,,,ajjajajjj...się w lato będzie działo :)
Powitać Marku, wiosna na bagnach, jesień na grzybach, a teraz zobaczymy co pokarze zima :))
Hejka Niucio, normalnie wpadasz do pokoju w tedy, jak ja chory albo mnie nima  hehe hihi:))))Zdrówka Wam z Edytką życzę :)
Siemka Andrzeju, no to do tego żarełka jeszcze z Czesiem coś polejemy :))Zbynio, nie ociągaj się , to tak dla zdrowotności :)))
                      (2015/01/08 14:42)

Kowal73

Zbyszkowi Kowalowi widać się pozmieniało, a tylko o roczek się postarzał. Ino barszcz z uszkami zapodał i goloneczkę :))), a nic na trawienie hmm ?;))). 
Ja to teraz Zbynio, chyba na to trawienie to Tatar czówkę będę zażywał :))))                          (2015/01/08 16:56)

Kowal73

Jacku to specjalna odmiana halibuta pławnowickiego wędrownego ;))  introdukowana na potrzeby Zbynia

Się tak zaczynam zastanawiać co Wy tam na Pławkach spożywacie/zażywacie/aplikujecie bo palicie zapewne ognisko? Ale po efektach (halibut pławnowicki wędrowny) widać musi być skuteczne:)))

Yyyyy, my , tam Jacku ...to normalnie sobie łowimy...yyyyy...łowimy i łowimy sobie ryby :) (2015/01/08 17:03)

zbynio5o

Na Pławkach cuda sie zdarzają :) (2015/01/08 17:50)

zbynio 33

Zbyszkowi Kowalowi widać się pozmieniało, a tylko o roczek się postarzał. Ino barszcz z uszkami zapodał i goloneczkę :))), a nic na trawienie hmm ?;))). 
Ja to teraz Zbynio, chyba na to trawienie to Tatar czówkę będę zażywał :))))                         

Jak żyć? Przeczytałem, że ów trunek spożywa się na pamiątkę męki Pańskiej w Wielki Piątek... kurcze nie wytrzymał bym.... ;)))). Zbyszku, ale Ty masz silną wolę :))). (2015/01/08 18:20)

jacenty75

Hahaha! Dobra Jacek, rozgryzłeś nas, nie tylko łowimy.

Widzę, ze temat "zioła" nie został zagrzebany na amen, pewnikiem Ola spowodowała przecieki wszak z tego co pamiętam to była jednym z udziałowców tego biznesu:)))))) Jeżeli oczywiście jeszcze ktoś pamięta ten temat "Roślinka jakie to zioło?"

zbynio5o - rozumiem, ze te płastugowate gotowe na patelnie to te lokalne halibuty? Deczko skarłowaciały w tych słodkich pławkowych wodach ale kształt pozostał:))))

(2015/01/08 18:38)

zbynio5o

Pewnie ze pamiętamy temat zioła, sprytnie posianego za płotem :) (2015/01/08 19:29)

CZzesio

Hahaha! Dobra Jacek, rozgryzłeś nas, nie tylko łowimy.

Widzę, ze temat "zioła" nie został zagrzebany na amen, pewnikiem Ola spowodowała przecieki wszak z tego co pamiętam to była jednym z udziałowców tego biznesu:)))))) Jeżeli oczywiście jeszcze ktoś pamięta ten temat "Roślinka jakie to zioło?"

zbynio5o - rozumiem, ze te płastugowate gotowe na patelnie to te lokalne halibuty? Deczko skarłowaciały w tych słodkich pławkowych wodach ale kształt pozostał:))))

A miało być tak pięknie i bogato ;)

http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5NDMzMDUsNDI4ODU=,f,kulka_1_gandzia.gif  http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5NDMzMDUsNDI4ODU=,f,kulka_1_gandzia.gif  http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5NDMzMDUsNDI4ODU=,f,kulka_1_gandzia.gif  http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5NDMzMDUsNDI4ODU=,f,kulka_1_gandzia.gif  http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5NDMzMDUsNDI4ODU=,f,kulka_1_gandzia.gif

CZzesio

Witam :) TAaaaaaaaak...  Rady nadzorcze...... testowanie i inne bajery , a ziele króliki wpie...
rwszej kolejności zjadły ;)))

(2015/01/08 19:46)

Kowal73

Ho ho ho, hi hi...:)   Trawka ?, a miało być że Jaca te swoją traw-unie kosiarką potraktował :) No tak..tylko ino pytanie, gdzie tak naprawdę te ściętą trawę sobie ze składował !? :))))

(2015/01/08 21:17)

jacenty75

Witam,

No tak..tylko ino pytanie, gdzie tak naprawdę te ściętą trawę sobie ze składował !? :)))) 

Zbychu ja jestem przykładnym obywatelem i zgodnie z ustawą odpady komunalne segreguję i wszelaka trawa jak i inne odpady zielone trafia do zielonych worków które to w okresie wiosenno - letnim odbiera firma sprzątająca. Czy jeszcze jakieś wątpliwości?
Pytanie tylko jakie jest źródło pochodzenia "substancji" zaaplikowanej do fajki która widnieje kilka zdjęć wyżej?:))))))

P.S. Piękna zima dzisiaj w centrum - śnieg z deszczem, wieje i +3C, w weekend znowu nici z lodu:((( (2015/01/09 07:34)

Jędrula

Dobry dzionek ! No i nici z lodu , wszystko płynie :( (2015/01/09 11:09)

CZzesio

Dzień dobry :) D.G. duży PLUS i bangla deszcz

Polak szuka przedziału i natrafia na przedział z "Murzynem" . Postanawia usiąść i porozmawiać z  bo to dla niego coś nowego, jednak nie wie jak rozpocząć rozmowę.
Wpada na pomysł aby spytać go o miejsce dawnego zamieszkania ...
Do głowy przychodzi mu tylko Bangladesz. Nie wiedząc czy obcokrajowiec zna język polski postanawia spytać wprost:
- Bangladesz ?? - mówi Polak, jednak "Murzyn" nie reaguje
- Bangladesz ???- ponawia próbę, jednak znowu nic
- BANGLADESZ ????
W tym momencie ciemnoskóry wstał, wystawił rękę za okno i po sekundzie odpowiedział:
- Nie, nie bangla. (2015/01/09 16:06)

zbynio5o

Cieść ! U mnie kuwa bangla deść :) (2015/01/09 16:18)

użytkownik180298

12 stopni i lejep.s. Jak byly mrozy to na zimowisku polowilem ladnych ploci - 30- 43 cm (2015/01/09 16:26)

Jędrula

Właśnie nad moim miastem przeszła burza z piorunami , padał deszcz , śnieg i grad ! Nic nie piłem , nie paliłem i nie wciągałem :) (2015/01/09 19:59)

zbynio5o

Taaak Jondrek, a w telewizji widać żeś przydupiony z leksza :) (2015/01/09 20:30)