WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jacenty75


Witam,I tym oto pesymistycznym akcentem zakończyłem sezon spinningowy 2014r. i z niecierpliwością czekam na solidny lód ale póki co to ani widu ani słychu ani czuju tego mrozu na Mazowszu.zbynio5o - żyjesz Ty trochę chociaż czy nie bardzo:)))? (2014/12/10 17:32)

Kowal73


Pewno żyje, żyje, żyje:))  Powiadają że czysto i higienicznie jest w szpitalach, żadnego kurzu ani pająków :)

(2014/12/10 18:14)

zbynio5o


Witajcie Koledzy i Koleżanki, serdeczne dzięki za dobre słowo. 7 stycznia dowiem sie prawdy, niestety czekają mnie bajpasy,ale sprawa też nie jest zbyt prosta. Jestem po rozmowie z docentem który sie mną zajmie. Zaczęło sie od zwykłej zadyszki wchodząc na 1 lub drugie piętro. Badania, plus koronarografia wykazały problemy z sercem a nic wcześniej mnie w klacie nie bolało. Mam nadzieje że sie wyliże i na lato będe monter z pewnymi ograniczeniami.
Fajnie se tu macie, powitać Mirka. Przygotowania do Świąt czas zacząć... Pyrsk Ludkowie :)) (2014/12/10 18:24)

Kowal73


Hejka Zbynio :)  Fajnie Cię usłyszeć :)  Trzymamy kciuki cobyś szybciutko powrócił do zdrowia, Twoja decyzja na pewno okaże się słuszna, i szybko powrócisz do sił gdzie będziemy znowu biegać na Pławkach ze spinem za rybami, a i Będą też Sieradzkie znowu rosówki, na SUMA :)

                      (2014/12/10 22:09)

CZzesio


Witam Szeryfa :)))) I życzę duuuuuuuuużo zdrówka :)

Zbynio5o to co po kieliszeczku ?  ;P do flaszki dołączają dwa sexowne kielonki ...
                          


Zbychu myślałem ,że bajpasa Zbyniowi przyniosłeś a to rosówa ...sieradzka zresztą ;)))

                                    (2014/12/10 22:52)

zbynio 33


Dobry wieczor:). Zbynio witam serdecznie:). Zbyszek i Czesio widzę powitali Cię w swoim stylu :)))))))). Pozdrawiam wszystkich i dobrej nocki życzę:). (2014/12/10 23:01)

CZzesio


Dzień dobry z samego rana :)  D.G. +CZY ;) 

Dawno temu  na "Witajcie", przed świętam rozgorzała ( raz gorzała... jak to słowo mi się podoba ) dyskusja: Kto ? Jaką rybę na wigilię ?....  I JA WŁAŚNIE W TYM TEMACIE CHCIAŁEM ;)))

    



               (2014/12/11 10:19)

u?ytkownik187993


Witam wszystkich, witam @Zbynio5o życząc mu zdrowia i długiego machania wędą na wszystkich wodach............ (2014/12/11 10:19)

jacenty75


Witam,Jak tam u Was Ola (Aleksandra) nie mylić z Roxolą bo w mediach trąbią od rana, że wredna i paskudna a u mnie nawet listek nie drgnie - chyba, że - póki co:))))
P.S. CZesio, odnośnie felietonu nt ryb - "najlepsza okazja to brak okazji" - CZAKUR Panie i Panowie:) (2014/12/11 16:49)

Kowal73


..... No i bardzo pięknie się ten nasz kolega wypowiedział na temat ryb :)))Ryba tułacz,,, a spinningiści ? - Wędrowni osadzeni ? chmmmm  nic mnie tu nie pasuje :)
 Witam wszystkich serdecznie, no, święta już tuż, tuż, trzeba by się do Aldika na zakupy wybrać :) Odwieczny problem, co tu pod choinkę za prezent rodzince wybrać :)
No to Czakurrrr.....     (2014/12/11 18:02)

JancioW


Witam:))  Ooooooo .....Czakur  jestem, jestem.
   Na przekąskę proponuję ....


MOKRELA


Czakurrrr:)))  Spiningowym Tułaczom :))
(2014/12/11 18:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Hmmmm, Mmmmmmm, jaka zmrożona :))   No to chluśniem bo uśniem :)
        Witaj Jancio :)))   Czakurrrrrrr.....  (2014/12/11 18:58)

jacenty75


Zbychu - taki szron to ja rano z szyby samochodu małżonki zeskrobuje niechętnie ale w tym naczynku co serwujesz to a.... i owszem bardzo chętnie się przyłożę:))) (2014/12/11 20:40)

Kowal73


Zdrówko Jacku, zdrówka nam wszystkim tu życzę :)  Jutro już Piątek, ostatni dzień szarej rzeczywistości, ojjj, jak fajnie, nad rzekę pojadę i zobaczę jak woda sobie jeszcze płynie :))
 A tu mam jeszcze tak na dobranoc, na dobre krążenie :)))))
..Miru, znikły w sklepach wszystkie widelce, widać chyba jakaś impra się szykuje,wiesz coś o tym ?:))))
            (2014/12/11 21:26)

maryska


Witam cieplutko ! trochę mnie tu nie będzie chciałabym zatem życzyć wszystkim 

To właśnie tego wieczoru, 
gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha
- w serca złamane i smutne, 
cicha wstępuje otucha.
To właśnie tego wieczoru, 
od bardzo wielu już wieków,
pod dachem tkliwej kolędy, 
Bóg się rodzi w człowieku.
Radosnych i pogodnych 
Świąt Bożego Narodzenia 
oraz Nowego Roku... (2014/12/12 19:16)

CZzesio


Dobry wieczór Mariolu

Wielkie dzięki za świąteczne życzenia :)  Tobie również życzę   pogodnych, wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku duuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka i radości.
Aaaaaaaaaaaaaa...Czesio zapomnił o rybach ... Życze Ci w nadchodzącym sezonie 2015 taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakich rekordów wędkarskich :)))))
                  
(2014/12/12 19:59)

niutek40


Droga koleżanko wszystkiego dobrego, w nadchodzącym nowym roku. Oraz mile spędzonych  świąt!





"Pożeg­na­nia są naj­trud­niej­sze nie dla tych co od­chodzą, ale dla tych, którzy zostają..."
(2014/12/12 20:20)

Kowal73


Witam Was tu wszystkich, choć już jak widać wieczorową porą :)

 Dziękuję Mariolu za życzonka, i również życzę Ci spokojnych i udanych świąt :)

 Ale Świątecznie już tu u nas się zrobiło :) Hejka Niucio, Ciebie to już ze Świecą chcieliśmy szukać :)))) Gdzieś Ty się podziewał ? Pozdrowionka też dla Twej ukochanej :))))
   
Święta, święta,  dzień miłości i wybaczenia, nie wspomnę już o wsparciu i okazji do przytulenia :))))) 

(2014/12/12 21:44)

u?ytkownik187993


Witam wieczorową porą ;) czyżby już się wszyscy szykowali na jakąś imprezkę gdzieś w jakiejś stodółce.......Czesio wiesz coś o tym ........zdradź mi coś ;) (2014/12/13 20:17)

JancioW


Witam:)      Faktycznie jakoś pustawo się zrobiło.
  Ja właśnie wróciłem z nocki ... rybowej, niestety bez rybek, co ostatnio jest u mnie normą:))



(2014/12/14 17:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Dobry wieczorek :)

Mało nas, mało nas ,
Do pieczenia chleba ...

 Faktycznie jest Nas coraz mniej .....i w pokoju i na forum .
Pewnie za wigilijnym karpiem w kolejce stoją ;P
A co do stodółki, to nic mi nie wiadomo,  najbliższa impreza to dopiero 24  XII  i nie w stodółce tylko w stajence :)


                            


Panie Janku łącze się w bólu  a zarazem zazdroszczę obcowania z Wisłą czyli ogólnie z wodą pomijając kranówę , bo tej mam pod dostatkiem (puk, puk w niemalowane ... żeby tylko nie zakręcili ) (2014/12/14 19:24)

JancioW


Czesiu te nocne wyprawy mnie wykańczają:))) (2014/12/14 19:54)

CZzesio


Czesiu te nocne wyprawy mnie wykańczają:)))





Nocki zazwyczaj są męczące ;P Znam to z autopsji :) W nocy ryby najlepiej biorą ...a potem jeszcze to skrobanie w domu :)

                (2014/12/14 20:29)

CZzesio


Dzień dobry z samego rana :) D.G. +5  chmurno i ponurno ;)

Jacku dzięki :)



No i mamy poniedziałeczek :) a kolejny już się cichutko skrada ....

             Tak nadchodzi poniedziałek :P (2014/12/15 10:16)

JancioW


Dzień dobry:)     W Toruniu pogoda podobna, ciepło jak na tę porę roku.


Do środy niedaleko:))
                                 (2014/12/15 13:53)